"Schalke" namuose nukovė "Gladbach" ekipą

2020-01-17 23:35:21 Bundesliga

Penktadienį po žiemos pertraukos atsinaujino "Bundesliga" pirmenybės.

Vienintelėse vakaro rungtynėse pergalę iškovojo "Schalke", kuri namuose rezultatu 2:0 susitvarkė su "Monchengladbach" pasipriešinimu.

Abu mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o šeimininkus į priekį 48-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išvedė Suatas Serdaras.

"Schalke" ekipos pergalę 58-ąją minutę įtvirtino Michaelis Gregoritschas.

Po šios pergalės "Schalke" bent jau kol kas įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 01-18 01:50
4 1
Kaip ir sakiau- gladbach neišlaikys savo pozicijų ir nepretenduoja į čempionus. Bayern, BVB ir Leipzig, kurie ims titulą, nors labiausiai tikėtina, kad bus 1. Bayern 2. Leipzig (kiek netikėta prieš sezoną) 3. BVB
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 01-18 03:48
3 3
Palauk, dar Haalandas nei vienu rungtyniu nezaide, BVB gali isivaziuoti, ypac kai gris Reus, jis visalaik iveda komandoje agresyvesni puolima.