Savo eilės laukiantis Ter Stegenas: "Svarbiausia, kad turiu ambicijų"

"Barcelona" ekipos vartuose konkurencijos nesulaukiantis Marcas-Andre ter Stegenas negali pasigirti tokia pačia situacija nacionalinėje komandoje.

27-erių metų vartininkas Vokietijos rinktinėje vis dar yra priverstas likti Manuelio Neuero šešėlyje, nors ir šio geriausi metai jau yra praeityje.

Kalbėdamas apie šią situaciją Ter Stegenas neslėpė savo nusivylimo, tačiau pažadėjo nepasiduodi.

"Tai nelengva situacija, bet tokiame darbe svarbiausia yra kantrybė", – tvirtino vartų sargas. – Kiekvienas žaidėjo karjeroje yra momentas, kuomet tu paprasčiausiai turi laukti".

"Aš esu nusistatęs savo prioritetus. Noriu būti kuo įmanoma sėkmingesnis savo darbe ir tapti numeriu vienu nacionalinėje komandoje, bet tai nebus daroma bet kokia kaina.

Futbolas yra vienas dalykas, bet žmogiškumas ir supratimas yra svarbiausia. Aš noriu, kad žiūrėdamas į veidrodį galėčiau pasakyti, jog dirbau nuoširdžiai ir atvirai iškėliau savo ambicijas, tačiau visada buvau teisingas ir niekada nebuvau išprotėjęs išorėje", – dėstė Ter Stegenas.

Vartininkas nacionalinėje komandoje debiutavo 2012 metais, tačiau nuo tol laiko sužaidė tik 22 rungtynes. Dauguma iš jų – draugiškos.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


daydreamS
daydreamS 09-09 07:47
23 2
Su visa meile Neueriuri, taciau savo geriausia forma jis prarado, kai gavo trauma, be to, amzius jau sako uz save. Man atrodo, kad Ter Stegen turetu buti pirmas vartininkas
Cituoti
 Averno 09-09 09:17
8 3
Nesuprantu ka galvoja rinktines treneriai laikydami ter stegena ant suolo kai siuo metu jos yra tarp top 5 pasaulio vartininku galbut netgi ir top3 jau manau butu pats laikas uzleisti jam pagrindinio vartininko pareigas
Cituoti
 Pagani (A.C. Milan, Lietuva) 09-09 08:24
9 6
mano boba irgi turi ambiciju is virtuves iseit
Cituoti
 Aš Audrius 09-09 11:45
2 0
Puikus vartininkas, manau betkur butu numeris 1. Visgi yra kaip yra, bet metai kiti ir jis turetu buti pirmas
Cituoti
 Romas Vaicekauskas 09-09 09:31
2 8
As uz Barca, bet as manau, Manueliui, vien is pagarbos ir dekingumo turi but leidziama artejanti Europos cempa, paskutini karta pabuti nr.1, Mano akimis jis yra tarp top 3 geriausiu visu laiku vartinlu su GG Buffonu. O Ter Stehenas 2022 pasaulio cempe savo sloves valandos sulauks dar.
Cituoti