Sausio 28 d. transferai ir gandai: "Tottenham" naujokas iš Nyderlandų ir E. Cano sugrįžimas į Vokietiją


carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 01-28 17:00
2 0
jojo grynai dabar visi realai, barcos ir man cičiai pradėtų laukti kol ajaxo jaunosioms zviozdoms kontraktai baigsis ir tik tada siūlytų, totali fantazija. Nors šiaip faina būtų iš kitos pusės, taip anksčiau ar vėliu ajaxas ar koks porto ir cl paimtų, deja neįmanoma.
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 01-28 16:58
1 1
Nu nereik mums to Cano...
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 01-28 15:57
2 1
Milanas išsinuomavo Gabriel Barbosa!
Cituoti
 Antanas Petrauskas 01-28 15:21
2 2
Tai žaidėjų agentai kaip tik laisvų agentų dalykuos įgauna dar saugiau galios. Jei visi pradės nebemokėt išpirkų, o imt laisvus kils algos ir stipriai, nes laisvas agentas turi daug daugiau derybinės galios. Visoj šitoj algų/perėjimo mokeščio diskusijoj aš asmeniškai esu didelių perėjimo mokesčių ir mažesnių algų pusėj, nes tai naudingiausia mažesniems klubams.
Cituoti
shegis (Real Madrid C.F., Brazilija) 01-28 12:54
6 1
Tai geriau jau taip negu buna ispustos zaideju agentu.
Cituoti
 Antanas Petrauskas 01-28 12:14
5 9
Labai tikiuosi, kad Borrusia Cano nepirks už tiek, neigiamai atsilieptų visiems klubams apskritai, nes tas reikštų, jog Juves modelis rinkt viską kas nemokamai yra skatintinas. Toks laisvo agento pardavimas kaip ir parodytų, kad nėra jokios rizikos eit laisvu agentu, kas reikštų, kad ateityje matytumėm vis daugiau laisvų agentų ir iš tokių komandų kaip Portugalų trio, Ajaxas, Anderlecht ir pan., kuriems tie perėjimo mokesčiai yra kertinė išgyvenimo/išsilaikymo tokiame lygyje sąlyga.
Cituoti