Sandraugos turnyre lietuviai nenusileido Afrikos atstovams

23-ąjį kartą vykstančiame Sandraugos taurės turnyre Sankt Peterburge Lietuvos jaunimo (U-21, gimę 1994 m. ir jaunesni) rinktinė pirmose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su Pietų Afrikos Respublikos atstovais.

Rungtynės mūsiškiams prasidėjo nesėkmingai. Po atakos kairiuoju kraštu kamuolys baudos aikštelėje atšoko varžovų puolėjui ir šis iš 12 metrų smūgiavo tiksliai.

Tačiau po maždaug dešimties minučių lietuviai rezultatą išlygino. Po Tomo Bučmos perdavimo iš dešinio krašto Rokas Krušnauskas įsiveržė į baudos aikštelę ir permetė kamuolį per vartininką. Kamuolys atšokęs nuo virpsto kirto vartų liniją nepaisant PAR gynėjų pastangų.

Kėliniui artėjant į pabaigą Lietuvos rinktinė patyrė skaudžią netektį - po susidūrimo su varžovu rungtynių tęsti nebegalėjo pagrindinis puolėjas R. Krušnauskas. Jį pakeitė daug mažiau patyręs Marius Ganusauskas.

Antrajame kėlinyje PAR komanda turėjo žaidybinę persvarą, tačiau savo atakas dažniausiai baigdavo netiksliais smūgiais ir  rungtynių rezultatas nebepasikeitė - 1:1.

Kitais lietuvių varžovais sekmadienį 13 val. 15 min. bus Kazachstano atstovai, o antradienį laukia dvikova su tadžikais.

Pietų Afrikos Respublika - Lietuva 1:1 (1:1)