San Sebastiane – rezultatyvios "Barcos" ir "Real Sociedad" lygiosios

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos 17-ojo turo rungtynės.

Brangius taškus San Sebastiano prarado "Barcelona" komanda, kuri po kelių dienų stos į kovą su tiesioginiu konkurentu – Madrido "Real". Katalonai pasidalino po tašką su "Real Sociedad"  – rezultatyvios lygiosos 2:2.

"Barca" po lygiųjų išsaugojo lyderio poziciją, tačiau Madrido "Real" komanda, rytoj susikausianti su "Valencia", gali pasinaudoti šansu ir prieš pat "El Clasico" įgyti dviejų taškų persvarą.

Šį sezoną didžiajame ketverte kovojanti San Sebastiano ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir 12-ąją minutę įgijo pranašumą – nuo 11 m. žymos pasižymėjo Mikelis Oyarzabalis.

Visgi po pusvalandžio "La Real" baterijos šiek tiek "sėdo" ir "Barcelona" pradėjo laisviau žaisti su kamuoliu. 38-ąją minutę lygybę atstatė puikiu įvarčiu pasižymėjęs Antoine'as Griezmannas.

Antrasis kėlinys svečiams iš Katalonijos prasidėjo fantastiškai – daug erdvės varžovų gynyboje suradusi "Barca" persvėrė rezultatą savo naudai: po Lionelio Messi perdavimo kamuolį į varžovų vartus nukreipė Luisas Suarezas.

Visgi "La Real" baltos vėliavos nekėlė ir 62-ąją minutę atsakė antruoju įvarčiu – Marcas-Andre ter Stegenas nesėkmingai atmušė kamuolį po varžovo perdavimo, kamuolys atsidūrė tiesiai prie jauno švedo Alexandero Isako kojų ir šis tiksliu smūgiu iš kelių metrų nubaudė svečius.

Per likusį laiką progų susikūrė tiek vieni, tiek kiti, tačiau lygybė išsilaikė iki pat paskutinės minutės.

"Real Sociedad" po lygiųjų bent laikinam išlieka ketvirtoje vietoje, tačiau po turo gali nukristi net į aštuntą poziciją.

Kitos rungtynės tarp "Granada" ir Valensijos "Levante" baigėsi pastarųjų pergale.

"Real Sociedad" 2 - 2 "Barcelona"
12' [1 - 0] M. Oyarzabal (11 m. baudinys)
38' [1 - 1] A. Griezmann
49' [1 - 2] L. Suarez
62' [2 - 2] A. Isak

"Granada" 1 - 2 "Levante"
55' [0 - 1] R. Rochina
60' [1 - 1] D. Machis
89' [1 - 2] E. Bardhi

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

dode1987 12-14 19:00
33 12
Geras grybas teisėjas, davė nesąmoningą pendelį, o kai Piqué dar žiauriau nutempė 92min nieko
Cituoti
Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 12-14 19:18
16 11
+1, praktiškai identiška situacija tik kad prieš Pique dar akivaizdžiau viskas buvo. Kas svarbiausia jog net nebuvo rimto epizodo peržiūrėjimo tiesiog pagalbininkai viena akimi prametė pasakė jog nieko nebuvo Graudumynas, jei skiri į vieną pusę tai skirk ir į kitą.
Cituoti
 Averno 12-15 04:08
7 4
Greiciau prasau maldauju kad keistu valverde as nezinau ko tiek vadovam dar prireiks jog pamatytu jog jis mums netinka o ji laiko ir laiko jau po pirmu metu ta pridurka metes lauk buciau jis tiktai vidutinio lygio treneris jis nezino kaip su gera komanda dirbti pridurkas atiduociau viska jog pepas sugriztu i barca jo toleruojamas futbolas tiesiog gniauzia kvapa gal but su juo griztu ir la masia laikai i virsune
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 12-14 20:00
24 21
Eilinis katastrofinis FC Messi grajus, vakarų fronte nieko naujo Prieš sezoną sakiau, kad FC Messi pareina legendinis Tapinaldo rąsto nulio titulų treblis su ValMierdos dau.nu priešaky, vis dėlto vis dar fenomenalus Messi žaidimas išlaiko Barcą tarp favoritų visuose turnyruose, o šiaip tai gėda žiūrėti į katastrofinio ValMierdos impotento sugniuždytą komandą. Teisėjas čia vapše nepričiom, idealiai suteisėjavo. Parodė kiaušus duodamas pendelį kad ir už sąlyginai švelnų epizodą, bet nėra jokių priekaištų dėl to. Paskutiniame epizode Shakira pats tempė ir tuo pačiu jį patį tempė, tokiuose epizoduose visada teisėjai nieko neduoda, abipusė pražanga ir visi eina savo keliais. Sunku sveiku protu suvokti kaip toks lavonas kaip ValMierdos dau.nas vis dar nėra išpistas per bortą po tokio komandos nutreniravimo per pastaruosius sezonus. Taip, Messi dieviškai lošia ir ištempia tuos titulus, bet su normaliu treneriu dabartinė Barca nestatytų lėktuvo prieš Sociedadą siekiant išlaikyti lygiąsias, impotentiškumo viršūnė. Messi šiandien kai gaudavo kamuolį gerai užsiausdavo pro 3-4 gynėjus, bet vis pritrūkdavo lemiamo paso, realiai nelabai kam ir būdavo atiduoti, nes komanda išvis nesupranta kas ką daro, viskas laikosi ant individualių žvaigždžių sugebėjimų iš šūdo išspausti vašką. Realiai Sociedadas šiandien apžaidė FC Messi į vienus vartus, tiek pagal kamuolio kontrolę, tiek pagal pasų skaičių, tiek pagal visą žaidimą, tik nemažos FC Messi sėkmės arba kitu atveju Sociedad nesėkmės dėka FC Messi pavyko iškovoti tašką. Baisu net įsivaizduoti kokia gėda bus patirta ČL FC Messi sutikus bent jau pajėgesnį negu visiški vidutiniokai komandą, visos viltys į merdėjančios pensininkų ir atbrosų lygos lavonus ČL burtuose, o tai kitu atveju gali tekti skristi ir pirmam atkrintamųjų varžybų etape su ValMierdos dau.nu priešaky. Saugeliai šiandien buvo išdulkinti, Rachitičiui jau praeitais metais laikas buvo keltis į merdėjančią pensininkų ir atbrosų lygą užbaiginėti karjeros, jau kuris laikas nebepatempia La Ligos lygio. Baisu garsiai sakyti, bet Biskvitui irgi šis sezonas nenormaliai sunkus, gal tik laikina duobė, bet reikėtų jau ir susigriebti, šiandien jo zonoje kas ką norėjo tas tą darė. Į Sergėjų Roberto jau nežinau kiek metų kraujuoja akys bežiūrint, kas gali atsakyti kaip šitas West Hamo rąstų lygio lavonas VIS DAR turi vos ne garantuotą vietą starte??? Nu neįmanoma sveiku protu suvokti. Po to ir tenka ieškoti kaltų teisėjuose