Šaltiniai: A. Griezmannas su "Barcelona" susitarė dar kovo mėnesį

Ispanijos radijas "Cadena SER" skelbia turintis dokumentus, kurie parodo, kad Antoine'as Griezmannas su "Barcelona" susitarė dar kovo mėnesį.

Prieš pat sezono pabaigą Madrido "Atletico" oficialiai patvirtino, kad A. Griezmannas šią vasarą paliks klubą, nes pats pasiprašė būti parduotas.

Pasak minėto šaltinio, Prancūzijos rinktinės puolėjas su "Barcelona" vesti derybas pradėjo dar rudenį, o susitarimas buvo pasiektas prieš pat atsakomąsias UEFA Čempionų lygos rungtynes tarp "Atletico" ir Turino "Juventus".

"Barcelona" komandai dabar lieka sulaukti liepos mėnesio, kai A. Griezmanno kontrakte nurodyta išpirkos suma nuo 200 mln. eurų bus apkarpyta iki 120 mln.

Paskutiniu metu buvo iškilusių šiokių tokių abejonių dėl A. Griezmanno persikėlimo į "Barcą", mat tam nepritaria dauguma žaidėjų. Visgi "Cadena SER" artimiausiomis dienomis žada pateikti dokumento kopiją, kuri aiškiai iliustruoja susitarimą tarp prancūzo ir katalonų klubo.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 apl8 05-31 12:11
49 34
Viskas čia atitinka, super aktorius kelsis į teatro komanda. Nes prie Simeones tenka kaip kovos ringe žaidėjus išskirtineti, chaosą kelti stumdytis muštis, varžovus traumuoti. O barsoj sau ramiai galės ant pievelės raitytis už čiurnos susiemes...
Cituoti
kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 05-31 14:17
5 1
Drama Queen, kitaip nepavadinsi sito veikejo. Nebutu nuostabu jeigu cia dar ne istorijos pabaiga
Cituoti
 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 06-01 08:45
2 0
Wait that's illegal
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 05-31 15:42
5 4
O ne papraščiau buvo barsai kokį jaunesni puolėja imt vietoj grizio?
Cituoti