S. Pioli: "Einame teisingu keliu"

2019-11-04 11:57:48 Serie A A.C. Milan Stefano Pioli

"AC Milan" futbolininkai sekmadienį patyrė dar vieną pralaimėjimą "Serie A" pirmenybėse - namuose rezultatu 1:2 buvo nusileista "Lazio" futbolininkams.

Nepaisant pralaimėjimo, Milano ekipos strategas Stefano Pioli džiaugėsi savo futbolininkų pasirodymu bei teigė, kad komanda eina teisingu keliu.

"Mano akimis, komanda tobulėja. Žinoma, dėl situacijos turnyrinėje lentelėje mums buvo reikalingas pergalė, tačiau žaidėme tikrai gerai. Keletoje vietų rizikavome, jog galėtume sukelti daugiau problemų varžovams. Tikiu, kad einame teisingu keliu.

Privalome ir toliau gerinti savo žaidimą. Mano žaidėjai kovėsi visas 95 minutes ir nė akimirkai nenuleido galvų.

Mes vis dar darome elementarių klaidų. Kai atvykau čia, žaidėjai atrodė išsigandę ir sugniuždyti, tačiau dabar to nebėra", - bendraudamas su "Sky Sport Italia" kalbėjo S. Pioli.

Įvertinimas: 1 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 VIP (A.C. Milan, Italija) 11-04 14:11
3 3
100% reikejo Gampaolo palikt. Jei keist tai tik i aukstesnio lygio stratega, o ne i kazkoki intero fana.... Zodziu dar vienas nevykes sezonas.
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 11-04 17:51
0 1
Visu pirma reikia savininko "sportisko". Dabartiniai savininkai totalus biznieriai. Aiksteje, rubineje kas Milane lyderiai? Neturi komanda identiteto. Gaila..
Cituoti