S. Niguezas trykšta pasitikėjimu: "Liverpool" taip pat turi silpnybių

Madrido "Atletico" saugas Saulis Niguezas pripažįsta, kad "Liverpool" šiuo metu demonstruoja įspūdingą sportinę formą, tačiau taip pat nenuvertina savo ekipos šansų.

Jau rytoj UEFA Čempionų lygoje prasideda aštuntfinalio etapas. "Liverpool" klubas atvyks į Ispanijos sostinę ir mes iššūkį "Atletico" komandai.

"Liverpool" šį sezoną Anglijos "Premier" lygoje per 26 rungtynes pasiekė net 25 pergales ir tik kartą sužaidė lygiosiomis.

Paklaustas apie šiuos įspūdingus "Liverpool" skaičius, S. Niguezas atsakė: "Vienintelis dalykas, ką galime padaryti, tai nutraukti šią seriją. Futbole nėra atminties – tai, ką padarei vakar, neturi prasmės."

Kalbėdamas apie "Atletico" rezultatus, futbolininkas teigė: "Iki Kalėdų turėjome gerą seriją, tačiau vėliau buvo sunkiau. Žmonės jau reikalavo mūsų "galvų". Manau, kad tai buvo neteisinga mūsų atžvilgiu, tačiau gyvenimas yra būtent toks.

Sirgaliai nušvilpinėjo tiek Cholo, tiek žaidėjus, jie yra labai reiklūs. Jeigu mums pavyks laimėti 2-3 rungtynes iš eilės, vėl viskas grįš į savo vėžes.

Žinome "Liverpool" stiprybes ir silpnybes bei būdus, kaip galime juos nubausti. Mums visą laiką reikėjo kovoti su stipriausiais klubais, todėl tai nėra kažkas naujo.

Privalome išspausti maksimumą iš namų rungtynių. Stadione bus neįtikėtina atmosfera, tikriausiai geresnė nei bet kada", – mintimis dalijosi ilgametis komandos žaidėjas.

Įvertinimas: 5 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 02-17 19:56
18 2
Man Atletico, tai visuomet tokia labai nenuspėjama komanda bei pavojinga nesvarbu prieš ką žaistų. Atrodo gali būti ir blogos formos ir būti akivaizus rungtyniu autsaideris, bet niekam niekada nekyla labai didelės nuostabos jei jeims pavyksta nugalėti akivaizdų favoritą.
Cituoti
 Sidney Cosby 02-18 10:12
1 0
Kas benutiktu Madride , viska bus galima sutvarkyti Anfilde , visi sveiki geros formos , manau zengti tolyn problemu nebus ,Liverpool
Cituoti
 BVBarsukas (F.C. Internazionale Milano, BV Borussia Dortmund 09) 02-18 09:41
2 1
Jei Ayletico tinkamai pastatys lėktuvą, gaus tada progų kontraatakose, o tada jau visko gali buti
Cituoti
sofistas (Liverpool FC) 02-19 00:22
0 0
prašoviau, vis dėlto Atleti ištempė ant savo stiliaus visomis priemonėmis. Kagi reik praryti karčią piliulę ir laukti atsakomojo mačo
Cituoti
 sofistas (Liverpool FC) 02-18 22:52
0 0
Buvau pamiršęs kokio šlykštumo atletico komanda, vėl vaidyba, sukčiavimas, kliauničinimas, nešvarios situacijos. Žinoma jie kantrūs, to neatimsi iš jų
Cituoti