S. McTominay'us: "Mano tikslas yra tapti komandos lyderiu"

2019-08-01 21:05:30 Premier League Manchester United FC

Vis tvirčiau pagrindinėje "Manchester United" komandoje besijaučiantis jaunasis vidurio saugas Scottas McTominay'us yra pasiruošęs žengti dar vieną žingsnį į priekį.

Praėjusį sezoną Ole Gunnaro Solskjaero kiek primirštas 22-ejų škotas savojo šanso sulaukė sezono pabaigoje bei juo sėkmingai pasinaudojo. Naujajam sezonui besiruošiantis futbolininkas atvirauja, kad dabar jo tikslas yra tapti "Man Utd" lyderiu aikštėje.

"Treneris su manimi elgiasi labai gerai. Pradžioje turėjau būti kantrus bei įrodyti, jog galiu būti "Manchester United" žaidėju, kuriuo galima pasitikėti svarbiausiose rungtynėse. Manau, kad tai padariau jau praėjusį sezoną.

Mano tikslas yra tapti komandos lyderiu - žmogumi, kuris vadovauja komandai aikštėje. Tokie žaidėjai nustatinėja standartus.

Vis dar yra daug dalykų, kuriuos galiu patobulinti, todėl nuolatos ties tuo dirbu. Nenoriu tik džiaugtis rungtynėmis, kuriose jau žaidžiau, noriu pasiekti dar aukštesnį lygį", - bendraudamas su "The National" sakė S. McTominay'us.

Škotas "Man Utd" gretose praėjusį sezoną sužaidė 22 rungtynes, per kurias pelnė 2 įvarčius.

Įvertinimas: 7 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Maracana (Liverpool FC, Ispanija) 08-02 11:26
1 1
Wow, skambiai!
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-01 22:52
4 7
Smagu ,kai tokie žaidėjai taip sako. O yraa tokiu kurie tai pasako .. Ir nepadaro. Bet aišku bus matyt su šiuo jaunuoliu ,kaip kas bus.
Cituoti