Rungtynių pabaigoje Čilė palaužė Kamerūną (FOTO, VIDEO)

Sekmadienį 21 val. Maskvos "Otkrytiye Arena" prasidėjo Konfederacijų taurės B grupės rungtynės tarp Čilės ir Kamerūno komandų.

Susitikimas startavo žaibiškomis Pietų Amerikos čempionų atakomis.

Jau 2-ąją minutę E.Vargasas galėjo suteikti Čilei pranašumą, tačiau pataikė į vartų virpstą.

Netrukus J.Fuenzalida meistriškai suklaidino varžovų gynėjus, bet F.Ondoa buvo savo vietoje.

Po šoko atsigavę afrikiečiai 12-tąją minutę surengė pavojingą išpuolį.

Dar po kelių akimirkų Kamerūnui pavyko pasižymėti, tačiau teisėjas D.Skomina užfiksavo pražangą prieš A.Vidalį ir įvarčio neužskaitė.

24-ąją minutę laimę iš toli pabandė E.Puchas, tačiau F.Ondoa smūgį atrėmė.

Čilė nepasidavė ir toliau rezgė pavojingas atakas, tačiau Afrikos čempionams pavykdavo pasiginti.

Galiausiai 34 min. H.Brooso auklėtiniai perėmė kamuolį ir Moukandjo smūgis skriejo šalia virpsto.

Vis dėlto įdomiausi įvykiai klostėsi kėlinio pabaigoje - E.Vargas iš patogios padėties mušė virš skersinio, o tiksint paskutinėmis sekundėmis pasiekė savo - nuginklavo F.Ondoa. Švęsti puolę čiliečiai buvo nemaloniai nustebinti, kai teisėjas išgirdęs vaizdo peržiūrą atlikusio asistento rekomendacijas įvarčio neužskaitė dėl minimalios nuošalės.

Antrajame kėlinyje Čilė jau neįstengė apiberti varžovus pavojingomis atakomis.

Tai matydamas treneris J.A.Pizzi nusprendė į aikštę išleisti vieną iš pagrindinių žaidėjų A.Sanchezą.

71-ąją minutę M.Isla nepasinaudojo puikia proga ir nenukreipė kamuolio į tuščius vartus.

Apie tris taškus svajoję čiliečiai savo tikslą įmušti įvartį pasiekė 82-ąją min., kai A.Sanchezas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę ir A.Vidalis nuginklavo bejėgį F.Ondoa - 1:0.

Mačo pabaigoje žiūrovai dar kartą galėjo pažiūrėti, kaip veikia vaizdo pakartojimo sistema, kai greitos atakos metu Čilės ekipa pelnė įvartį, bet šoninis teisėjas nusprendė jo neįskaityti dėl nuošalės. Sustingę žaidėjai atgijo po keliasdešimt sekundžių, kai teisėjas parodė, kad taisyklės nebuvo pažeistos - 2:0.

Čilė 2 - 0 Kamerūnas
82' [1 - 0] A.Vidalis
90' [2 - 0] E.Vargas