Rungtynes Romoje prisiminęs E. Valverde apie pasitraukimą dar negalvoja

Ernesto Valverde šį sezoną turėjo galimybę su "Barcelona" po ketverių metų pertraukos laimėti treble, tačiau visos katalonų viltys žlugo nuvykus į "Anfield" tvirtovę.

"Barcelona" antradienio vakarą rungtynėse su "Liverpool" iššvaistė trijų įvarčių pranašumą ir vietą UEFA Čempionų lygos finale užleido varžovams.

Ernesto Valverde po dar vienos skaudžiai pasibaigusios Čempionų lygos nakties teigė, kad prisiima atsakomybę, o dėl savo tolimesnės ateities kol kas nesuka galvos.

"Ar tai kažkaip paveiks mano ateitį? Aš tikrai nežinau. Neturėjau pakankamai laiko pagalvoti apie tokius dalykus, tačiau viena yra aišku, kad treneris po tokių nesėkmių turi prisiimti atsakomybę", – pareiškė E. Valverde.

"Liverpool" šį vakarą buvo geresnis už mus ir turime su tuo susitaikyti. Rezultatas yra 4:0 ir jokių pasiteisinimų čia negali būti. Po antrojo įvarčio pasimetėme, o iškart po jo atėjo ir trečiasis. Jie tiesiog žaidė fantastiškai ir mums belieka juos pasveikinti su patekimu į finalą", – pridūrė strategas.

"Barcelona" tokią rungtynių patirtį jau yra turėjusi anksčiau – praėjusiais metais katalonai taip pat iššvaistė trijų įvarčių pranašumą, kai atsakomoje dvikovoje "Romai" komandai nusileido rezultatu 0:3.

"Blogiausia yra tai, kad toks scenarijus mums nutinka nebe pirmą kartą", – rungtynes Romoje prisiminė ispanas. – Skaudu ne tik mums, bet ir fanams. Mes norėjome padaryti viską, kad tai daugiau nepasikartotų".

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 05-08 11:30
16 1
Barsa išėjo pabegiot 90 minučių ir galvojo mkad užteks ta padaryti o šitas tai žiauriai suvele. Ne koks treneris.
Cituoti
Averno 05-08 13:29
10 1
lauk ta valverde viskas jau tikrai gana antrus metus is eiles nesugeba praeiti i kita etapa po pirmu rungtyniu turedami 3 ivarciu pranasuma kur tai matyta Barcelonos zaidimas visiskai neprimena ju zaidimo jokios kamuolio kontroles nera net graudu ziureti o kai gavo 4 ivarti staiga atsirado ir spaudimas didesnis ir kamuolio kontrole kur jie buvo visas rungtynes valverde pernai buvo tas pats bet kaip matau valverde schemu tai nepakeite taigi ir turime dabar toki rezultata
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 05-08 11:44
25 16
As nesuprantu, kodel visi stumia ant to Valverde? Tipo pakeite zaidimo stiliu barsos ir tt... Toks vaizdas *** , kad bet kas, kas apsivelka barselona marskinelius gali zaist ta totalini futbola, koki zaide barsa Xavi ir Iniestos laikais. Lygina Guardiolos barsa su sita. Guardiola atsidure tinkamoj vietoj, tinkamu laiku, kai perime barsa, kai jos sudeti sudare tuo metu pasaulyje dominavusios Ispanijos rinktines pagrindas, su Xavi ir Iniesta priesaky. Tais laikais ir Ispanijos rinktine zaide, kaip to laiko barsa del tu paciu priezasciu ir visai ne del Guradiolos ar ten mesio. Faktas, kad kai pasitrauke ta auksine Ispanijos rinktines karta su Xavi ir Iniesta priesaky nukentejo ne tik barsa, bet ir Ispanijos rinktine.
Cituoti
ANTIMADRIDISTA (FC Barcelona, Lietuva) 05-08 19:50
1 1
Pepo Man City dabar zaidzia buvusios Barcos stiliumi. Apie kokius zaidejus kalbi. Pasaulyje yra daug labai geru futbolininku kurie sugeba vykdyti trenerio sumanymus ir nurodymus. Uz tai jie ir gauna okius milijonus. Taigi kaip komanda zaidzia ir kokia taktika, tokiame lygyje regulioja tik treneris. Aisku ne visada viskas pavyksta, bet komandos zaidimo stilius yra tik trenerio atsakomybe.
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 05-08 20:41
0 1
Aha ir laimi titulus Pepo Shity.,,,
Cituoti