"Riteriai" baigė savo žygį Europos lygoje

2019-07-16 21:57:37 Europos lyga FK Riteriai

Vilniaus "Riteriai" antradienį sužaidė atsakomąsias UEFA Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynes su "Klaksvik" ekipa iš Farerų salų.

Deja, bet vilniečių žygis Europoje baigėsi jau po pirmojo atrankos etapo. Praėjusią savaitę "Riteriai" namuose su "Klaksvik" sužaidė lygiosiomis 1:1, o šįvakar buvo užfiksuotos dar vienos lygiosios - rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0.

Būtent "Klaksvik" ekipos pelnytas įvartis išvykoje ir leido šiai ekipai žengti į kitą Europos lygos atrankos etapą.

Priminsime, kad "Klaksvik" kovas Europos lygos atrankoje pradėjo nuo vadinamojo preliminaraus etapo, kur Farerų salų ekipa įveikė "Tre Fiori" futbolininkus.

Įvertinimas: 9 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 kamis0505 07-16 22:03
62 6
Kažkokios Farerų salų komandeles kur fermeriai žaidžia apzaisti nesugebėjo. Vienas smūgis į vartų plotą!!! Uždrausti išvis šitiems begalviams Europoi rodytis, gal nustos Lietuvai gėda daryt.
Cituoti
 Blue blood 07-16 22:52
16 3
Geda vadinamiems lietuvos futbolistams !!!
Cituoti
 Chris Consigliere 07-17 08:49
8 0
Na is traku to ir galima buvo tiketis, gan neblogai dar pries kelis metus uzsidirbo, taciau nieko neivestavo todel ir rezultatas toks pat, tuo tarpu ta pati suduva kryptingai juda i prieki, todel tokie projektai, kaip Trakai, Stumbras, Palanga niekad nebus pakankamai sekmingi nes jie ruosiasi tik vienam ciklui,ketvirciui arba kelioms rungtynems.
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-16 23:02
3 2
Gaila, tasku negavom, ir dar ant away golu iskrito
Cituoti