Richarlisono dublis atvedė "Everton" į pergalę prieš "Wolves"

Sekmadienį vakare Liverpulyje įvyko intriguojančios 4-ojo turo rungtynės tarp Liverpulio "Everton" ir "Wolves".

"Goodison Park" stadione žiūrovai išvydo penkis įvarčius ir "Everton' komandos pergalę rezultatu 3:2.

Jau pati rungtynių pradžia buvo daug žadanti – 5-ąją minutę po "Wolves" klaidos gynyboje "irisus" į priekį išvedė brazilas Richarlisonas.

Visgi svečiams pavyko atsitiesti ir jau po keturių minučių išlyginti rezultatą – tai padarė Romainas Saissas.

Ties tuo įvarčių šou nesibaigė – 12-ąją minutę Alexas Iwobi po Gylfi Sigurdssono perdavimo atsidarė savo įvarčių sąskaitą šiame "Premier" lygos sezone.

Antrajame kėlinyje Raulis Jimenezas sugebėjo vėl atstatyti lygybę, tačiau "Everton" rado atsakymą ir į šį įvartį – 80-ąją minutę po puikaus Luco Digne perdavimo galva kamuolį į Rui Patricio vartus nukreipė Richarlisonas.

"Everton" į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę šiame sezone ir bent laikinam pakilo į penktąją vietą. "Wolves" lieka su trimis taškais – jie tris kartus yra sužaidę lygiosiomis.

"Everton" 3 - 2 "Wolves"
5' [1 - 0] Richarlison
9' [1 - 1] R. Saiss
12' [2 - 1] A. Iwobi
75' [2 - 2] R. Jimenez
80' [3 - 2] Richarlison