Rezultatyvioje "Valencia" ir "Atletico" ekipų dvikovoje – lygiosios

Penktadienį intriguojančia akistata prasidėjo 24-asis Ispanijos "La Liga" pirmenybių turas.

"Mestalla" stadione ginklus tarpusavyje surėmė dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojančios komandos – Madrido "Atletico" ir "Valencia". Permaingoje ir rezultatyvioje dvikovoje nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo – lygiosios 2:2.

15-ąją minutę Marcosas Llorente išvedė svečius į priekį, tačiau 40-ąją minutę Gabrielis Paulista atsakė išlyginamuoju įvarčiu.

"Valencia", savo ruožtu, vos po trijų minučių dar kartą traukė kamuolį iš savo vartų, kai nuostabų įvartį pasiekė Thomas Partey.

Antrajame kėlinyje "šikšnosparnius" į kovą dėl trijų taškų grąžino Geoffrey Kondogbia, pasižymėjęs 59-ąją minutę.

Per likusį laiką progą turėjo tiek viena, tiek kita komanda, tačiau savo darbą nepriekaištingai per likusį pusvalandį atliko abu vartininkai.

"Atletico" po lygiųjų vėl rizikuoja iškriti iš didžiojo ketverto: juos pralenkti gali "Sevilla", o pavyti – "Real Sociedad" ekipa.

"Valencia", bent laikinai šoktelėjusi į šeštąją poziciją, nuo "Atletico" atsilieka tik 2 taškais.

"Valencia" 2 - 2 "Atletico"
15' [0 - 1] M. Llorente
40' [1 - 1] G. Paulista
43' [1 - 2] T. Partey
59' [2 - 2] G. Kondogbia