Rekordą pagerinęs E. Haalandas tiki savo komandos galimybėmis įveikti "Liverpool"

UEFA Čempionų lygoje solidų žaidimą demonstruojanti "Salzburg" ekipa paskutiniajame ture turės progą pateikti didžiulę sensaciją ir iš turnyro eliminuoti čempionus "Liverpool" futbolininkus.

Austrijos ekipai paskutiniajame ture bus reikalinga pergalė prieš "Premier" lygos lyderius, tačiau "Salzburg" ekipos jaunasis talentas Erlingas Haalandas tiki, kad jo komanda gali pateikti netikėtumą.

"Liverpool" šiuo metu yra geriausia komanda pasaulyje, tačiau mes rodome gerą žaidimą namuose. Jei sugebėsime pademonstruoti aukščiausią savo žaidimo lygį, tuomet turėsime šansą prasibrauti į kitą etapą", - kalbėjo E. Haalandas.

19-metis norvegas taip pat tapo pirmuoju paaugliu, kuriam pavyko pelnyti bent po įvartį penkiose iš eilės Čempionų lygos rungtynėse. Vis tik pats futbolininkas šio pasiekimo nesureikšmina.

"Smagu pasiekti tokį rekordą, bet man jie nelabai rūpi. Man svarbiausi yra komandos rezultatai", - bendraudamas su "Sky Sport" pridėjo norvegas.

Įvertinimas: 5 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Gerard 11-28 12:41
25 5
Ant kiek nuskriaustas gyvenimo Forza Juvė, kad visas savo pastangas ir mažutį protelį skirti vieninteliam tikslui, Messi dergimui. Negali bent kiek intelekto turintis žmogus, tiek domėtis ir tiek aprašinėti savo nekenčiamiausią asmenį. O dar jis apie Messi intelektą kalba. Mazochistas Forza, ne kitaip.
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 11-28 21:37
2 0
Bet zinom, kaip gali zaist Liverpool.kada reikia, bus 3 0 arba 5 1
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 11-28 13:40
7 5
Na Liverpool tures nusiteikti rimtai kovai, kitaip gali tek geda apturet, cempiounu lygoi losia nesusikaupe , daug broko, pats metas susiimt
Cituoti