"Real Valladolid" atsitiesė Vitorijoje ir pasiekė lygiąsias prieš "Alaves"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse penktadienį buvo sužaistos pirmosios 33-ojo turo rungtynės.

Europoje kitą sezoną žaisti norinti "Alaves" komanda namuose priėmė dėl išlikimo kovojančią "Real Valladolid". Puikiai rungtynes pradėję baskai neišlaikė persvaros ir turėjo susitaikyti su lygiosiomis.

24-ąją minutę "Alaves" jau pirmavo 2:0, kai po įvartį įmušė Johnas Guidetti ir Jony. Visgi 38-ąją minutę svečiai sušvelnino atsilikimą, o tašką komandai atnešė 76-ąją minutę realizuotas Eneso Unalo 11 metrų baudinys.

"Alaves" su 46 taškais lieka aštuntoje pozicijoje. "Real Valladolid" bent laikinam kilstelėjo į saugią 17 vietą.

"Alaves" 2 - 2 "Real Valladolid"
4' [1 - 0] J. Guidetti
24' [2 - 0] Jony
38' [2 - 1] J. Fernandez
76' [2 - 2] E. Unal (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="300" src="//rutube.ru/play/embed/12294201" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>