"Real" turėjo problemų su lygos autsaideriais, "Valencia" išvykoje palaužė "Sevillą"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos paskutinės penkerios 29-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose priėmė lygos autsaiderius "Huesca" futbolininkus. Eksperimentų į sudėtį įnešęs Zinedine'as Zidane'as vos neprisižaidė, tačiau "Real" vis tiek džiaugėsi pergale.

3-ąją minutę "Huesca" netikėtai įsiveržė į priekį, tačiau 25-ąją minutę Isco po Brahimo Diazo perdavimo išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje "Real" žaidė užtikrinčiau ir 62-ąją minutę persvėrė rezultatą – Dani Ceballosas po Karimo Benzema perdavimo išvedė "baltuosius" į priekį.

Visgi 74-ąją minutę "Huesca" standartinės situacijos metu vėl atstatė lygybę šiose rungtynėse. Komandos artėjo link lygiųjų, tačiau 89-ąją minutę savo žodį tarė K. Benzema, kuris puikiu smūgiu išplėšė pergalę šeimininkams.

"Real" išlieka trečioje pozicijoje, nuo "Atletico" atsilikdamas 2 taškais. "Huesca" žygiuoja paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kitose nemažo susidomėjimo sulaukusiose rungtynėse "Valencia" išvykoje minimaliu skirtumu palaužė "Sevilla". Pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Dani Parejo.

"Valencia" po pergalės pakilo į šeštąją poziciją, o "Sevilla" liko už jų nugaros.

Likę mačai baigėsi lygiosiomis Valensijoje, Madride ir Valjadolide.

"Real Madrid" 3 - 2 "Huesca"
3' [0 - 1] Cucho
25' [1 - 1] Isco
62' [2 - 1] D. Ceballos
74' [2 - 2] X. Etxeita
89' [3 - 2] K. Benzema

"Levante" 2 - 2 "Eibar"
5' [1 - 0] J. Morales
19' [1 - 1] G. Escalante
26' [2 - 1] R. Rochina
78' [2 - 2] S. Enrich

"Rayo" 1 - 1 "Real Betis"
34' [1 - 0] R. De Tomas
81' [1 - 1] C. Tello

"Sevilla" 0 - 1 "Valencia"
45' [0 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)

"Valladolid" 1 - 1 "Real Sociedad"
9' [1 - 0] Keko
79' [1 - 1] M. Oyarzabal

Įvertinimas: 1 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 03-31 23:50
26 2
Genijus Zidanas toki atradima Isco atrado.Kur nebudavo net ant suolo db 2machai is eiles bent po ivarti
Cituoti
RMA forever
RMA forever (Real Madrid C.F., Ispanija) 04-01 01:24
10 3
Benzema ant galo ištaisė savo kliurkas, kurias padarė pirmam kėlinyj, 3 nerealizuotos progos iš eilės, tikiuos Realas supras, kad jei puolėjas nesugeba prieš lygos outsaiderius tokių progų realizuoti, tai reiškias laikas atsisveikinti, Isco rodo savo vertę, Solaris dabar gali nagus graužtis. Žodžiu, ko dabar Real'ui reikia tai puolėjo, nes progų sukuria nemažai, bet išpildymas silpnokas.
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 04-01 11:18
1 1
Benzema tai kažko konkrečiai užvalges visus 3įvarčius uždirbo jis, kai Isco įmušė tas laimėjo tą kamuolį stumdymasis su varžovais, paskui atsistas ir pačio įvartis, įdomu kiek dabar vėl bus tylus po tokiu gražių varžybų . Beto Isco nors ir paprasti įvarčiai , bet Solari dabar gali nagus graužt.