"Real" stoja į kovą su COVID-19: savo stadione sandėliuos ir tieks medicininę įrangą

2020-03-26 15:20:17 Real Madrid C.F.

Madrido "Real" klubas prisideda prie kovos su COVID-19 virusu.

Turtingiausias planetos klubas paskelbė, kad savo stadione įrengs medicininių priemonių sandėlį. "Santiago Bernabeu" stadione bus pristatoma ir tiekiama speciali medicininė įranga, skirta kovai su koronavirusu.

Visa įranga, prižiūrint Ispanijos vyriausybei, bus pristatyta sveikatos priežiūros institucijoms, kurios būtinas medicinines priemones ir įrangą gaus per maksimaliai greitą laiką.

Tai jau ne pirma iniciatyva iš "Real" klubo pusės. Kaip anksčiau šią savaitę paskelbė Madrido bendruomenės prezidentė Isabela Diaz Ayuso, "baltųjų" prezidentas Florentino Perezas paaukojo didžiulį kiekį tos pačios medicininės įrangos bei nemažą pinigų sumą.

Ispanijai šiuo metu reikalinga bet kokios formos auka – nuo koronaviruso jau užsikrėtė beveik 60 tūkst. asmenų. Gyvybių neteko maždaug 4 000 žmonių.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


gud 03-26 16:48
11 3
Ką tu čia pezi? Pandemija prasidėjo ne čia. Ir pandemija būtų sprogusi kitose vietoe. Kalta yra Kinija ir tik Kinija. Ir tik todėl, kad pusantro mėnesio slėpė virusą, toliau slepia mirčių skaičių, statistiką ir visus kitus dalykus. Futbolas niekaip nesusijęs su šita komunizmo dovana pasauliui.
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 03-26 19:07
1 0
Šaunuoliai.
Cituoti
 feedback (Bayern Munich FC, Vokietija) 03-26 15:58
1 14
Šaunu. Bet futbolas užsitrauks dėmę dėl viruso protrūkio Italijoje ir Ispanijoje. Ekspertai pirštu rodo į mačą tarp Atalantos ir Valensijos ir sako, kad būtent tas mačas tapo epidemine bomba. Praėjus dviem dienoms po mačo buvo užfiksuotas pirmas atvejis Bergame ir Valensijoje ir tada prasidėjo...
Cituoti