"Real" palaužė varžovus ir tapo vienvaldžiu "La Liga" lyderiu

Paskutinėse Ispanijos "La Liga" pirmenybių 21-ojo turo rungtynėse Madrido "Real" pasiekė itin svarbią pergalę.

Išvykoje su "Real Valladolid" futbolininkais vargę "baltieji" po tikslaus Nacho šūvio pasiekė minimalią pergalę ir pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Pirmajame kėlinyje Madrido ekipa atrodė gana blankiai, tačiau kitoje rungtynių dalyje jau pradėjo geriau jausti žaidimą ir kelti daugiau pavojaus varžovams.

Lemiamas įvartis krito 78-ąją minutę, kai po Toni Krooso pakelto kamuolio galva pasižymėjo Nacho.

Madrido "Real" po trečios pergalės iš eilės tapo vienvaldžiu lygos lyderiu. "Barcelona", patyrusi pralaimėjimą Valensijoje, prieš karališkąjį klubą įgijo trijų taškų deficitą.

Rezultatas:

"Real Valladolid" 0 - 1 "Real Madrid"
78' [0 - 1] Nacho

Įvertinimas: 3 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 01-27 00:18
10 2
Ta prasme, kad jau ne lygiai tasku su baeca ir panasiai... Taip ir gaunas vienvaldis lyderis dabar.... Macas zinoma meslas, bet svarbu nacho subines istrauke visiem... Kobe Bryant negaliu patiket ilsekis ramybeje
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 01-27 10:08
3 1
Vis vien su puolimu labai prastai, jau n rungtynių puolėjai visiškai nemuša, seniau bent Benzema kažką įspirdavo dabar ir tas tuščias, net jeigu Hazardas grįš vis vien laiko pririeks kol įsivažiuos. O dabar visi įvarčiai arba po standartų, arba centro saugai iš gilumos kažką sukuria, jeigu nepasikeis anksčiau ar vėliu, net ir su tokia gynybą taškus pradės praradinėti, ypač situacija prieš cl neramina...
Cituoti
 barcelona 1989 (FC Barcelona) 01-27 00:11
2 28
Viena valdžių lyderiu????????????????????gera antraste
Cituoti