"Real" netikėtai atrastą japonų perlą siunčia į "La Liga" pirmenybes

Japonijoje tikra futbolo žvaigžde tapęs Takefusa Kubo šį sezoną patirties semsis "La Liga" pirmenybėse.

Šią vasarą daug žadantį 18-metį japoną įsigijo Madrido "Real" klubas. Pagal planą T. Kubo šį sezoną turėjo rungtyniauti "Real" dublerių komandoje, tačiau puikūs pasirodymai draugiškų rungtynių cikle pakeitė "baltųjų" vadovybės planus.

Zinedine'as Zidane'as jam dar negalėjo garantuoti svarbaus vaidmenio pagrindinėje komandoje, tačiau "Real" greitai suprato, kad T. Kubo turi rungtyniauti aukštesniame lygyje nei "Castilla" ekipa.

"Jugones" skelbia, kad jį sezonui pasiskolins Ronaldo valdomas "Real Valladolid" klubas, antrus metus iš eilės žaisiantis "La Liga" pirmenybėse.

T. Kubo į "Real" šią vasarą atvyko iš "Tokyo" klubo, tačiau futbolo pagrindų jis sėmėsi "Barcelona" akademijoje, kurioje praleido ketverius metus.

Įvertinimas: 3 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 08-08 14:42
6 0
Tikrai gerai atrodė aikštėje manau buvo galima įsprausti i atsarginius ir leist lengvesnėse varžybose.
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-08 14:12
5 1
Tikrai gerai žaidžia jis.. Galėtu iį pirmoj Realo komandoj būti.. Perspektyvus Japonas ,kuris tikrai gerai žaidžia. Paliko man įspudi kai žaidė draugiškas.
Cituoti
 carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 08-08 17:22
1 0
Tai sumas palygink, rodrygo su idėja, kad kaip viniciuo jau šitame sezone po biški žais, o japonas galvojo, kas antroje komandoje, nes vietos non eu paprasčiausiai nėra, pamatė, kad per geras ir išsiuntė nuomai.
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 08-08 17:13
0 0
Carlos taigi ir Rodrygo ir Kubo abu nusipirko Realas
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 08-08 17:12
0 0
Marčiau galėjo ant atsarginių, bet nesąmonė , jam kuo daugiau žaidybinio laiko ,kaip tik geriau dabar sezonui kažkur žaist kur žais gal net startinem ir taip tobulės ,nes dabar Real puolime konkurencijos labai jau daug ir gerai ,bet Kubo tegul tobulėja dar sezoną ar du kitam klube kur gaus daugiau laiko aišktėje ,o šiaip Real gerai pajudėjo su transferais. Geras sezonas nusimato tik traumos galėtų taip nesikartot kaip pasiruošimo metu.
Cituoti