"Real" įveikė kovingą baskų Bilbao "Athletic" © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Ispanijoje Madrido "%c00003" klubas šventė pergalę vienintelėse "La Ligos" ketvirtojo turo rungtynėse su "%c00039" klubu.

Karališkasis klubas, prieš tai patyręs iš eilės net tris pralaimėjimus (Vigo "Celta", "Lyon" ir Barselonos "Espanyol") sugebėjo atsitiesti po į savo vartus įsimušto įvarčio ir žaisdami dešimtyje iškovoti pergalę net 3-1. Du įvarčius nugalėtojams pelnė komandos kapitonas Raulis, vieną pridėjo naujokas brazilas Robinho, o itin nesėkmingai klubo gretose debiutavo anglas J.Woodgate`as, įsimušęs įvartį į savo vartus ir gavęs raudoną kortelę.

Rungtynės su "Athletic Bilbao" anglui Jonathanui Woodgate`ui buvo pirmosios per 17 mėnesių. Tokio nesėkmingo savo debiuto "Real" gretose gynėjas net negalėjo įsivaizduoti: jau 25 rungtynių minutę, bandydamas išmušti Joseba Etxeberrios skersuotą kamuolį, anglas įsimušė įvartį į savo vartus, o įpusėjus antram kėliniui už pražangą prieš tą patį J.Etxeberrią J.Woodgate`as gavo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę.

Po keturių turų "Real" su 2 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje užima penktą vietą.

Madrido "Real" 3 - 1 Bilbao "Athletic"
25` [0 - 1] Jonathan Woodgate (į savo vartus)
53` [1 - 1] Robinho
65` [2 - 1] Raul
69` [3 - 1] Raul