"Real" įteikė ultimatumą G.Bale'ui

2019-07-08 16:21:37 Gareth Bale La Liga Real Madrid C.F.

Madrido "Real" komanda bando iš paskutiniųjų atsikratyti puolėjo Garetho Bale'o.

Kaip praneša "Sport", karališkoji ekipa įspėjo valą sankcijomis, jei šis toliau nenorės palikti "La Liga" klubo.

Anot spaudos, 29-erių žaidėjui gresia visą ateinantį sezoną praleisti ant suolelio ar stebint komandos draugų žaidimą iš tribūnų.

Dabartinė G.Bale'o sutartis su "Real" galioja iki 2022-ųjų metų.

Tiesa, kiek anksčiau puolėjas buvo pareiškęs, jog yra susitaikęs su visomis galimomis pasekmėmis ir stengsis likti komandoje.

Įvertinimas: 6 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Waj
Waj (Manchester United FC) 07-08 16:41
74 10
Na, cia atvirkstinis zvaigzdziu, norinciu palikti komanda variantas. Kad Realas nori jog Bale isvyktu ir to neslepia bei tiesiai sviesiai valui ta pasako yra normalu. Bet jei jis nenori palikti komandos, o Realas sitaip elgiasi tai irgi kontrakto ir saves negerbimas. Kai valas buvo sveikas ir pasirasinejamas ilgailaikis kontraktas buvo, tai buvo visi laimingi, o kai uzpuole traumas, suprastejo forma jam keliami tokie ultimatumumai. Dauguma sakis, kad pats Bale kaltas kad nebepazaidzia ir neveza Realo lgio, bet tai vistiek negrazu is klubo puses, nes zaidejai ne siaip sau pasirasineja ilgalaikius kontraktus, jie apsidrauzia del traumu ir panasiu dalyku Noreciau, kad abi puses rastu bendra kompromisa, nes tikiu Bale galimybemis dar nustebinti
Cituoti
Karsiux76ers (Manchester United FC, Anglija) 07-08 16:40
49 2
Kokį dar ultimatuma patys pasirašė tokį kontraktą dabar grasina sankcijom kad nežais jei nesutiks persikelt kitur kosmosas kažkoks
Cituoti
Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 07-08 16:46
45 5
Na , bet kokiu atveju Bale ne vieną finalą patraukęs Realui.
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 07-08 16:41
33 0
Atvirai sakant nesuprantu nei klubų, kurie taip va daro, nei žaidėjų, kurie dažnai identiškai elgiasi (pvz., griezmanas), tai jei jau pasirašai kontraktą tai ir vykdai jį ir viskas, nori nutraukti išmoki netesybas ir ramu.
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 07-08 16:59
10 3
Bale motyvacija visiškai dingus, forma kritus kiek kartų mates kad neįmuša paprasčiausių smūgių ir kelių metrų, sklindai gandai , kad su komandos draugais nekoki santykiai, įlindes į golfo sporto šaką, apart to mažai kas berūpi , o manau žaidėjui kuriam rūpi kitos sporto šakos labiau nei futbolas , tai jis tikrai negali žaist Madrido Reale. Manau galėtų atgaivint kajerą kitur, kokiam PSG, Bayerne visai susižiūrėtų, galėtų ir į mažesnio kalibro klubą kur taptų lyderių, nes Madride ateities jis manau nelabai daug ir turi.
Cituoti