"Real" bandys surengti mainus ir "Napoli" įsiūlyti L.Modričių

2019-12-12 21:35:36 La Liga Real Madrid C.F.

Madrido "Real" komanda sugalvojo, jog vertėtų atsisveikinti su saugu Luka Modričiumi.

"El Desmarque" rašo, kad karališkoji ekipa nutarė pabandyti suorganizuoti mainus su "Napoli" klubu ir italams siūlyti garsųjį kroatą bei 50 mln. eurų už gynėją Kalidou Koulibaly.

Pastarasis futbolininkas yra vertinamas maždaug 120 mln. eurų, todėl "Real" tikisi, jog tokio pasiūlymo užteks, kad įtikintų "Napoli" ekipą.

Šį sezoną "La Liga" pirmenybėse L.Modričius yra sužaidęs 10 mačų, tačiau tik penkis susitikimus pradėjo startinėje komandos sudėtyje.

Per praleistą laiką aikštėje jis pasižymėjo 2 įvarčiais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Įvertinimas: 1 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


gud 12-13 10:02
17 0
Jesus, jūs ekspertai. Modriciaus kontraktas eina į pabaigą. Jam jau 34. Šį sezoną traumuotas. Fede Valverde jį pakeitė taip, kad tik futbolo nesuprantantis žmogus gali aiškint, kad Luka bus starte. Sėdės ant suolo. O jis toks žaidėjas, kuris nenorės sėdėt ant suolo ir aš jį labai gerbiu. Militao - kol kas vidutiniškai atrodo, bet jam tik 21 metai. Ramosui tuoj 34 irgi. Norint laikyti žaidžiantį - reikia duot ir poilsio. Mendy - krašto gynėjas. O Koulibaly yra aukščiausio lygio gynėjas, kuris Realui labai praverstu. O dar negana to, kvanktelėjęs senis De Laurentis savo žaidėjus baigia išvaryt iš klubo - tai puiki proga pasinaudoti tuo.
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 12-13 22:45
1 1
dar dabar uz mesi geresnis
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 12-13 11:14
0 2
>>>Grandpa... Sapalas bus slyksciausia, tai cia tavo kamurkej... Taip ir rasyk, kad tau slyksciausia, nes b l su tokiu pasirasymu cia ieskai draigu pritareju kuriu cia mazai yra
Cituoti