"Real" atrastas talentas jau lyginamas su Neymaru

Madrido „Real“ Čempionų lygoje 6:0 sudorojo Stambulo „Galatasaray“, o po šios pergalės prožektorių šviesos nukrypo į jaunąjį brazilą Rodrygo, prie Madrido komandos prisijungusį vasarą.

„Real“ 18-metis talentas prie pergalės prisidėjo trimis įvarčiais ir tapo antru jauniausiu žaidėju Čempionų lygos istorijoje, pasiekusiu „hat-tricką“. Per rungtynes Rodrygo buvo 18 metų ir 301 dienos amžiaus.

Toks rekordas vis dar priklauso Rauliui, kuris taip pat žaidė „Real“. 1995 m. Raulis į Budapešto „Ferencvaros“ vartus tris įvarčius siuntė būdamas 18 metų ir 14 dienų.

Rodrygo jau vadinamas naujuoju Brazilijos Neymaru, nes ir jis į „Real“ atvyko iš gimtosios šalies „Santos“ klubo. Madrido klubui talentingas žaidėjas kainavo 45 mln. eurų.

Iki praėjusios vasaros mažai girdėtas jaunuolis pagrindinei „Real“ komandai per 6 rungtynes jau pelnė 5 įvarčius, o trečiadienio vakarą žiūrovai skandavo jo vardą.

„Išgirsti, kaip „Santiago Bernabeu“ stadiono minia skanduoja mano vardą, yra lyg svajonės išsipildymas. Esu laimingas, bet privalau išlikti ramiu“, – kalbėjo rungtynių su „Galatasaray“ herojus.

Kylančią brazilų futbolo žvaigždę gyrė ir „Real“ treneris Zinedine'as Zidane'as: „Jo pasirodymas manęs nenustebino – jis turi viską, ko reikia geram žaidėju. Rodrygo yra intelektualus futbolininkas, greitai mokosi ir nori tobulėti. Fizinę formą jam reikia dar gerinti, bet Rodrygo puikiai žino, kaip elgtis su kamuoliu.“

„Jis bebaimis, nors dar tik 18 metų. Smagu matyti taip brandžiai žaidžiantį jauną futbolininką“, – pridūrė „Real“ puolėjas Karimas Benzema.

Įvertinimas: 3 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 11-07 10:50
20 1
Viena žurnalistas palygina, kitas parašo, kad jau lygina, va ir nauja nesąmoninga istorija.
Cituoti
 Blue blood 11-07 12:10
4 0
Saunuolis jaunuolis , pripazinti zaidejai turetu pasimokyti is jaunimo kovingumo ir noro zaisti uz viena ar kita kluba
Cituoti