R. van Persie: "Man Utd" privalo nusipirkti naują puolėją"

2020-01-21 11:31:05 Manchester United FC

Buvęs "Manchester United" žaidėjas Robinas van Persie mano, kad klubas nebegali daugiau delsti ir privalo įsigyti naują puolėją.

"Raudonieji velniai" galimai keliems mėnesiams neteko rezultatyviausio komandos žaidėjo – Marcusas Rashfordas patyrė traumą. Ole Gunnaras Solskjaeras dar nekalba apie būtinybę įsigyti naują atakuojantį žaidėją, tačiau R. van Persie yra priešingos nuomonės.

"Aš tikiu, kad Solskjaeras apie tai nekalba norėdamas išvengti skambių antraščių spaudoje. Manau, kad jie iš tikrųjų intensyviai ieško, kas galėtų papildyti puolėjo poziciją. Jiems reikia bent vieno naujo žaidėjo.

Jiems neužtenka trumpalaikio varianto, nes tokiame klube visada yra reikalinga konkurencija bet kurioje pozicijoje. Tikrai esu įsitikinęs, kad jie nori sustiprinti puolėjo poziciją", – pridūrė buvęs futbolininkas.

Paskutiniais kandidatais, galinčiais sustiprinti "Man Utd" puolimą, yra įvardijami Moussa Dembele ir Edinsonas Cavani.

Įvertinimas: 9 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 D. (Manchester United FC) 01-21 12:41
17 2
Nežinau, čia dėl Rashio traumos pučiamas burbulas ir daromas spaudimas Mu. Dėl saugų taip, reik kūriančio vieno, kaip Fernandes, bet kiek kur mačiau Rashis turėtų būt pasiruošęs būt po rinktinių pertraukos vasarį. Realiai tik tris varžybas praleistų. Martial sutinku prastoj formoj šiuo metu, bet tris varžybas tikrai gali išgyvent be Rashio.
Cituoti
 Blue blood 01-21 14:53
3 8
Puoleju pilna Pas velnius kam dar jiems ju reikia ???
Cituoti