R. Nainggolanas paneigė gandus apie galimą išvykimą iš "Inter"

2019-06-09 16:48:22 F.C. Internazionale Milano

Radja Nainggolanas praėjusią vasarą paliko "Roma" ekipą bei persikėlė rungtyniauti į Milano "Inter", kur tapo svarbia figūra aikštės viduryje, nepaisant sezono eigoje jį kamavusių traumų.

Sezono pabaigoje Milano ekipa atsisveikino su treneriu Luciano Spalletti, kurį pakeis Antonio Conte. Po šio "Inter" sprendimo žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog dėl šios strategų rokiruotės komandą gali palikti ir keli žaidėjai, o tarp kandidatų buvo minima ir R. Nainggolano pavardė.

Vis tik 31-erių belgas, bendraudamas su "Sky Sports", patvirtino, kad nesiruošia palikti "Inter" ekipos bei nori augti kartu su šiuo klubu.

"Nenoriu kalbėti apie perėjimų langą. Komandose visuomet stengiuosi išbūti kaip įmanoma ilgiau, todėl būtų labai keista, jei palikčiau "Inter" vos po pirmojo sezono.

Mano kontrakte dar liko trys metai ir aš esu visiškai ramus. "Inter" yra klubas, kuris manęs norėjo ir jis stengiasi augti. Norėčiau augti kartu su šia organizacija. Pažiūrėsime, kaip viskas bus. Visuomet buvau laimingas, kad ir kur bebūčiau", - teigė R. Nainggolanas.

Atakuojantis vidurio saugas praėjusį sezoną "Inter" gretose sužaidė 36 rungtynes, pelnė 7 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. 

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 06-09 17:21
3 0
Blanku sezona vainikavo svarbiausias sezono ivartis.
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 06-09 19:25
3 5
Buvo mesiui Zuvu daves
Cituoti