R. Lukaku: "Mourinho su "Man Utd" galėjo pasiekti geresnių rezultatų"

Romelu Lukaku praėjusią vasarą paliko "Manchester United" ir persikėlė į Milano "Inter", kur per 26 rungtynes jau spėjo pelnyti 18 įvarčių.

Bendraudamas su "Sky Sports" Belgijos rinktinės puolėjas atskleidė, kad Antonio Conte yra vienas iš trenerių, kurie geriausiai sugeba išnaudoti jo stipriąsias savybes.

Kalbėdamas apie tai R. Lukaku teigė, kad Jose Mourinho galėjo parodyti kur kas geresnius rezultatus prie "Man Utd" vairo, jei būtų sulaukęs klubo vadovų palaikymo.

"Manau, kad geriausiai mane išnaudojo Roberto Martinezas, Ronaldas Koemanas ir dabar tai gerai daro Antonio Conte.

Manau, kad ir Jose Mourinho su "Man Utd" galėjo pasiekti geresnių rezultatų, jei būtų gavęs žaidėjus, kurių norėjo", - kalbėjo belgas.

R. Lukaku taip pat prisiminė praėjusį sezoną "raudonųjų velnių" gretose, kuris nei komandai, nei jam asmeniškai nebuvo sėkmingas.

"Praėjęs sezonas man buvo pakankamai sunkus. Į tai susidėjo daug aspektų ir man nepavyko parodyti geriausio savo žaidimo.

Pradėjau galvoti, ko man trūksta, ir tada supratau, kad atėjo laikas pakeisti aplinką. Galutinį sprendimą priėmiau dar kovą ir iškart tai pranešiau treneriui.

Tai buvo geriausias sprendimas abiem pusėms. Manau, kad pasielgiau tinkamai", - pridėjo "Inter" puolėjas.

Įvertinimas: 10 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Boobie (Manchester United FC, Nyderlandai) 01-25 08:18
4 1
Prieš top klubus nemušė, nemuša ir Italijoj. Teisingai MU pasielgė, reikia tęsti komandos pravalymą ir toliau bei stiprinti pajėgesniais žaidėjais, kurie neturi psichologinių bėdų, kaip Lukaku, Sanchez.
Cituoti