R. Lukaku: "Mančesteryje visada buvo trys atpirkimo ožiai – aš, Alexis ir Pogba"

2019-08-22 13:17:18 Romelu Lukaku Manchester United FC

Į Milano "Inter" šią vasarą išvykęs Romelu Lukaku pareiškė, kad žaidimas "Manchester United" klube paskutiniais metais jam tapo tikra kančia.

Podkaste atvirai kalbėjęs Belgijos rinktinės snaiperis taip pat atskleidė, kad dėl prastų rezultatų visa kritika guldavo tik ant trijų futbolininkų pečių.

"Jie visada turėdavo surasti atpirkimo ožį", – sakė belgas. – Dažniausiai juo tapdavo Pogba, aš arba Alexis. Visada buvo kalbama tik apie mus tris.".

"Visada turi surasti tą, kurį galėtum dėl kažko kaltinti. Aš pakeldavau ranką, tačiau nemanau, kad buvau tik vienas, kuris žaidė blogai praėjusiais metais. Dauguma buvo prastoje formoje, tačiau kaltininkas būdavo tik vienas.

Ką turėjau daugiau daryti, jeigu dėl visų problemų būdavau kaltas aš. Ši komanda turi tiek daug potencialo ir talento, tačiau futbolas nėra tik tai. Tu privalai sukurti tikrą komandą", – tęsė žaidėjas.

Paklaustas apie tai, ar Ole Gunnaras Solskjaeras jo ištikrųjų nematė kaip tinkamo puolėjo jo žaidimo sistemai, R. Lukaku atsakė: "Dauguma žmonių manė tą patį. Aš jaučiau nuo pat pirmos dienos, kai pasikalbėjau apie tai."

Labiausiai mane juokino faktas tai, kad aš puikiai žaidžiau rinktinėje, bet klube – ne. Vadinasi, jog nebuvau toks blogas?"

Įvertinimas: 7 5

Norėdami komentuoti prisijunkite.


kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 08-22 15:27
13 9
Faktas kad Lukaku pasake tiesa. Su Pogba tikrai yra problema, tai jis komandos kapitonas tai ne, tai jam patinka zaist tai ne, tokie jo cirkai inesa sumaisti komandos viduje nors realiai jis turetu butu komandos lyderis tiek aiksteje tiek rubineje. Su Alexiu lygiai tas pats. Gauna kosmine alga, zaidejas sukaupes milziniska patirti, turetu buti tas zaidejas i kuri lygiuojasi jaunimas, bet ne. Jam vapsie p.x. gauna savo 400k i savaite ir ramus sedi. Kas liecia kritikos streles Lukaku tai jos siek tiek perdetos. Nes ka gali padaryt puolejas jeigu kamuolys jo nepasiekia? Aisku gerai tik tai, kad suprates kad neturi ateities MU isejo is komandos bet kokia kaina. Nemarinavo laiko ir nesivaike pelningesnio kontrakto.
Cituoti
DjVasiaful
DjVasiaful (Chelsea FC) 08-22 15:08
11 12
Kur tau nebūsit jeigu už tokias sumas atkeliavot į klubą Ir iš visų nėra ir nebuvo apčiuopiamos naudos, aišku tame yra ir treneriu klaidos ir komandinės dvasios nebuvimas. Bet kuriuo atveju sėkmės Italijos senjoru lygoje ir jei ten nemuš Alexis ir Lukaku vėl bus atpirkimo ožiais
Cituoti