R. Lewandowskis: norėdamas kažką nuveikti čempionate turi turėti gerą komandą

Lenkijos rinktinės lyderis Robertas Lewandowskis po nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių su Kolumbija pažėrė kritikos komandos draugams.

Vakar įvykusioje H grupės dvikovoje Lenkija nusileido Kolumbijai rezultatu 0-3 ir prarado bet kokius šansus žengti į kitą etapą. R. Lewandowskis įsitikinęs, kad su šita Lenkijos komanda nebuvo galima nuveikti kažką gero šiame čempionate.

"Galbūt tai buvo viskas, ką mes galėjome padaryti šiose rungtynėse", - sakė lenkų žvaigždė. - Būkime atviri - juk pralaimėjimo ne per plauką. Mes bandėme daryti, ką tik galime, bet šiam momentui to paprasčiausiai neužteko".

"Daugelis dalykų, kurie turėjo įvykti šiame čempionate, neįvyko. Aš buvau vienas... Mes kovojome, aš - kovojau. Dariau viską, ką tik galiu padaryti, tačiau kovos čia neužteko. Norint kažką pasiekti pasaulio čempionate privalai turėti kokybės komandoje, o mes jos turėjome labai mažai", - pridūrė "Bayern" klubo žvaigždė.

Lenkijos rinktinė savo paskutines rungtynes pasaulio čempionate sužais ketvirtadienį su japonais.

Įvertinimas: 1 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Azza
 Azza (Club Atletico de Madrid S.A.D. , Prancūzija) 06-25 11:02
42 3
Lenkai neivertino lietuviu futbolo bacilos baisumo pasirinkdami mus paskutiniam macui pries cempionata. Tai va tas uzkratas ir persidave kaimyneliams. Turekite dabar ta beda hi hi hi
Cituoti
OhDude
OhDude (Bayern Munich FC, Vokietija) 06-25 11:35
11 1
Mettaworldpeace ir Vaidošius naktim sapnuoja savo dievukus Būtų straipsnis čia apie žemės ūkio reformą, tai tikrai abu rastu dėl ko paminėt Messi bei Ronaldo
Cituoti
 tanas 06-25 11:30
3 0
Jei atidžiau paskaityti, tai tiesiog įvertino komandą. Realiai, pagal vakarykštį žaidimą. Nereikia skaityti antraščių, tekste citatos toli gražu ne tą sako.
Cituoti
Kumar
 Kumar (Manchester United FC, Brazilija) 06-25 11:08
2 0
Pasake teisybe, bet kartais reiketu patylet...
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 06-25 11:53
3 2
Beje, Ronaldo yra skires stambia dotacija pletoti POrtugalijos zemes uki, kad Portugalija klestetu ne tik is turizmo.
Cituoti