R. Lewandowskis: "Geriausi karjeros metai – priešakyje"

2019-11-21 00:41:31 Robert Lewandowski Bayern Munich FC

Fenomenalią formą šį sezoną demonstruojantis Miuncheno "Bayern" puolėjas Robertas Lewandowskis tvirtina, kad dar neįžengė į savo karjeros piką.

31-erių metų lenkas šį sezoną bavarų gretose per 18 susitikimų įmušė 23 įvarčius ir pagal rezultatyvumą neturi lygių stipriausiuose Europos čempionatuose.

Kaip tvirtina pats žaidėjas, jis nejaučia, kad jau yra perkopęs trečią dešimtį. 

"Dirbau labai daug ties forma, kurią dabar galiu demonstruoti", – bendraudamas su "Bild" sakė lenkas. – Jaučiuosi fantastiškai, o mano kūnas taip pat yra geroje būklėje".

"Svarbu turėti tai savo galvoje ir nepradėti ilsėtis anksčiau laiko. Noriu tapti dar geresniu. Aš suprantu, kad galiu išspausti daugiau ir kada turiu pristabdyti save.

Nors ir ant paso man yra 31-eri metai, aš pats to nejaučiu. Mano geriausias karjeros laikotarpis tik prasideda, tikiuosi, kad tai tęsis dar ne vienerius metus", – pasakojo R. Lewandowskis.

Įvertinimas: 12 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 11-21 08:02
8 6
Tau neatsibodo šikti eterį? Koks tu dar Bayer fanas, jei tu visur šiki ant CR ir dievini Messi? Pasirašyk Vaidošius2 ir gogo. Vien tavo logo pridūrko ir užima daugiau vietos nei visų kitų. O dėl Levandowski, tai tikiuosi žodžiai į dievų langus
Cituoti
4tech
4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 11-21 09:59
3 2
Analitikas yra absoliutus psichopatas, nes jam kiekvienoje temoje, apie ką ji bebūtų tik jo dievaitis Ronaldo vaidenasi.
Cituoti
Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 11-21 01:56
28 27
Ronaldo scenarijus jam nusimato. Tas vis kartojo jog jauciasi kaip 20m ir po metu nusirito i visiska dugna
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 11-21 10:12
10 12
Ko čia kišat tą Tapinaldo rąstą, kuris fiziškai supuvo pačiam jėgų žydėjime būdamas vos 27-28 metų amžiaus, Lewangoalskis tvarkingai prisižiūri, žmona taip pat atletė, neleidžia užmigt ant laurų ir atsilikti Kas be ko tėvas laikas nugali visus, bet Lewangoalskis dėl savo pasirengimo išliks ilgiau negu vidutiniškai. Messi va 33 metai ir vis dar daužo pilnu chodu, keturis eržilus urugvajiečius guldo ir ne tik savo fenomenaliu judėjimu, bet ir kas keisčiausia fizine jėga. Ne kaip sukriošęs pensininkas Penaldo paminklas, kur ir jaunas krisdavo kaip pašautas nuo vėjo gūsio.
Cituoti
 Nelegalass10 11-21 10:26
3 7
Cristina jau senei subirejas yra nevykelis;DD Leva seip gera sezona turi ir tures dar kelius tokius mldc poletski)) dainius pruseicius forza juve vel vaistu nebevartoji?;DD
Cituoti