R. Firmino išgelbėjo "Liverpool", "Arsenal" paskutinę akimirką išvengė pralaimėjimo namuose

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 13-ojo turo rungtynės.

Šį sezoną neįveikiamas "Liverpool" klubas išvykoje pasiekė dar vieną darbinę, bet itin svarbią pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai po permainingos kovos palaužė Londono "Crystal Palace".

Po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė du nuliai, nors ir įvartį prieš pat kėlinio pabaigą įmušė Jamesas Tomkinsas. "Raudonuosius" ir vėl išgelbėjo VAR – įvarčio metu buvo užfiksuota pražanga prieš Dejaną Lovreną.

"Sausus" vartus išsaugojusi "Liverpool" komanda atsitiesė antrajame kėlinyje – pačioje pradžioje tiksliai į varžovų vartus smūgiavo Sadio Mane.

82-ąją minutę "Crystal Palace" komandai po Wilfriedo Zaha įvarčio pavyko grąžinti lygybę, tačiau vos po kelių minučių "Liverpool" susigrąžino persvarą, kai kamuolį į vartus nukreipė Roberto Firmino.

Šį sezoną tik vieneriose rungtynėse taškus praradusi "Liverpool" komanda prieš artimiausius persekiotojus turi 8 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal" komanda patyrė dar vieną skaudų smūgį. "Kanonieriai" tik paskutinę akimirką išplėšė lygiąsias prieš lygos autsaiderį "Southampton" ir penktą kartą iš eilės liko be pergalės šalies pirmenybėse.

Šeimininkus šioje dvikovoje gelbėjo Alexandre'as Lacazette'as, du kartus išlyginęs rezultatą po varžovų įvarčių. Prancūzas savo antrąjį įvartį pasiekė 96-ąją minutę.

7-oje vietoje esanti "Arsenal" komanda per paskutines penkerias rungtynes tris kartus tenkinosi lygiosiomis ir patyrė du pralaimėjimus.

Kitoje dvikovoje pergalę prieš "Brighton" pasiekusi "Leicester" komanda išlieka antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Ayozo Perezo ir Jamie Vardy įvarčiai atvedė "lapes" į 9-ąją pergalę šiame sezone.

Likę mačai baigėsi "Wolves", "Norwich" ir "Burnley" komandų pergalėmis.

"Crystal Palace" 1 - 2 "Liverpool"
49' [0 - 1] S. Mane
82' [1 - 1] W. Zaha
85' [1 - 2] R. Firmino

"Arsenal" 2 - 2 "Southampton"
8' [0 - 1] D. Ings
18' [1 - 1] A. Lacazette
71' [1 - 2] J. Ward-Prowse
90+6' [2 - 2] A. Lacazette

"Brighton" 0 - 2 "Leicester"
64' [0 - 1] A. Perez
82' [0 - 2] J. Vardy (11 m. baudinys)

"Bournemouth" 1 - 2 "Wolves"
21' [0 - 1] J. Moutinho
31' [0 - 2] R. Jimenez
59' [1 - 2] S. Cook
37' S. Francis ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės

"Everton" 0 - 2 "Norwich"
54' [0 - 1] T. Cantwell
90+2' [0 - 2] D. Srbeny

"Watford" 0 - 3 "Burnley"
53' [0 - 1] Ch. Wood
82' [0 - 2] A. Barnes (11 m. baudinys)
88' [0 - 3] J. Tarkowski