R.Džiaukštas pereina į "Saturn"

2005-08-20 15:22:00
Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas %p02552 karjerą Rusijos "Premier" lygoje tęs "%c00111" ekipoje - žaidėjas į Maskvos srities regiono klubą sugrįžo po dviejų metų pertraukos, kurios metu atstovavo "%c00118" klubui.

27 metų Džiaukštas, karjerą pradėjęs Vilniaus "Paneryje", vėliau žaidęs "Žalgiryje" ir Kaliningrado "Baltikoje", 2001 metais persikėlė į Rusiją atstovauti "Saturn" komandai, ir joje praleido du pilnus sezonus, o 2003-ųjų sezono viduryje persikėlė į Maskvos "Torpedo-Metallurg".

2004-aisiais "Torpedo-Metallurg" pakeitė pavadinimą į "Moskva", o R.Džiaukštas tada dar buvo pagrindinės sudėties žaidėjas. Visgi klubo ambicijoms augant ir komandai stiprėjant lietuvis prarado savo vietą pagrindinėje sudėtyje ir šiemet per 19 turų aikštėje pasirodė vos 5 kartus.

Džiaukštą į savo gretas nusprendė susigrąžinti nelabai sėkmingai šį sezoną rungtyniaujantis "Saturn" - komandoms sutarus dėl perėjimo žaidėjas penktadienį buvo oficialiai pristatytas Maskvos srities klubo gerbėjams, ir jau šiandien galės vėl apsivilkti ekipos marškinėlius rungtynėse prieš Vladikaukazo "Alania".
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.