R.Carvalho ir J.Mourinho apsikeitė vieša kritika

2005-08-18 13:18:00
"%c00042" gynėjas %p02514 tapo pirmąja žvaigžde, kuri viešai sukritikavo ekipos trenerį Jose Mourinho. Gynėjui iš Portugalijos neįtiko tautiečio sprendimas palikti jį ant atsarginių žaidėjų suolelio pirmame naujojo "Premier" lygos sezono mače prieš "%c00261".

Vietoje R.Carvalho aikštėje rungtyniavo Williamas Gallas (%p01982), sudarydamas centro gynėjų tandemą su Johnu Terry (%p01985). Praėjusį sezoną būtent pastarasis gynėjas dažniausiai rungtyniaudavo startinėje sudėtyje kartu su R.Carvalho.

"Nesuprantu, kodėl man buvo pasakyta laukti kito šanso pasirodyti aikštėje",- stebėjosi futbolininkas, kuriam dabar gresia klubo sankcijos. - "Nemanau, kad būsiu trečiasis pasirinkimas. Tai nesuprantama".

"Noriu žinoti, kodėl nežaidžiau. Kaip galiu tai paaiškinti, jei paprasčiausiai to nesuprantu? Ilgai apie tai mąsčiau, bet pagrįsto paaiškinimo neradau. Vis negaliu suprasti jo sprendimo palikti mane grupėje kartu su Robertu Huthu (%p01986), Tiago (%p02816) ir Joe Cole'u (%p01989)".

Tai ne pirmas kartas, kai R.Carvalho nesutaria su J.Mourinho. Dar rungtyniaudamas "%c00109" ekipoje 27 metų portugalas keliskart nerado bendros kalbos su treneriu.

"Dar "Porto" klube man nebuvo lengva dirbti su J.Mourinho, ypač pirmaisiais metais",- teigė R.Carvalho. - "Bet su laiku aš atgavau pasitikėjimą. Nenoriu identiškos situacijos ir "Chelsea" komandoje".

Savo auklėtiniui neliko skolingas ir charizmatiškasis J.Mourinho. Kritikuojančiais pasisakymais garsėjantis strategas viešai suabejojo R.Carvalho sveikatos stoviu.

"R.Carvalho turi problemų vertindamas situaciją, galbūt jam reikėtų apskaičiuoti intelekto koeficientą?",- sakė Mourinho. - "Nesidžiaugiu, kad sužinau apie tai iš laikraščių. Ricardo dirbo su manimi keturis metus ir aš negaliu suprasti šitų jo pasisakymų. Galbūt jam vertėtų apsilankyti pas gydytoją".

"Savo žaidėjams šią vasarą sakiau, kad reikia kantrybės, nes turime puikią komandą ir šansą atsiskleisti turi turėti visi. R.Carvalho žino kaip aš dirbu. Manau, tai tik laikinas pyktis, bet pasikalbėsiu su juo asmeniškai. Tiesiog tokių dalykų "Chelsea" klube negali būti", - piktinosi Anglijos čempionų strategas.
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.