Puikius įvarčius mušęs "Kauno Žalgiris" sutriuškino "Palangą"

Devintojo A lygos turo rungtynėse „Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo komanda pasismagino ir Klaipėdoje rezultatu 3:0 (2:0) įveikė „Palangos“ komandą.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse Kaune kauniečiai iškovojo pergalę rezultatu 6:1, o Klaipėdoje užtikrintą pergalę nukalė fantastiškais įvarčiais iš toli.

Jau 6-ąją rungtynių minutę Kauno ekipą į priekį išvedė į rikiuotę grįžęs Dominykas Galkevičius. Patyręs saugas pasitaisė kamuolį, atliko smūgį iš maždaug 25 metrų ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Rungtynes toliau kontroliavę kauniečiai į gynybą nesitraukė ir tai vėl davė naudos. Renato buvo pargriautas netoli varžovų baudos aikštelės, o baudos smūgį tiksliai išpildė bei pirmą savo įvartį sezone įmušė legionierius Jurijus Bušmanas.

Kartą pasižymėjęs D.Galkevičius apie save vėl priminė jau antrojo kėlinio metu, kai 55-ąją minutę pelnė dar vieną puikų įvartį. J.Bušmanas nuo kampinio gairelės atliko perdavimą ties 16 metrų riba, o ten buvęs D.Galkevičius smūgiavo į ore esantį kamuolį ir vėl pasiuntė jį į vartus.

Vėliau į aikštę po keitimų žengė Karolis Šilkaitis, Benas Anisas ir Rokas Krušnauskas, o abi komandos turėjo dar keletą progų pasižymėti. Vis tik, daugiau įvarčių įmušti nepavyko ir rungtynės baigėsi kauniečių pergale rezultatu 3:0.

Po šios pergalės Mindaugo Čepo vadovaujama komanda savo sąskaitoje turi jau 18 taškų ir 4 taškais lenkia ketvirtoje vietoje esantį Kauno „Stumbrą“.

Artimiausias A lygos rungtynes „Kauno Žalgiris“ gegužės 11 dieną žais Kauno NFA stadione ir susitiks su Marijampolės „Sūduvos“ komanda.

<iframe width="500" height="300" src="https://www.youtube.com/embed/HhV4FIhfskU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

<iframe frameborder="0"  scrolling="no" width="500" height="242" src="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/iframe/?type=table&lang_id=2&country=127&template=148&team=&timezone=Europe/Vilnius&time=24&po=1&ma=1&wi=1&dr=1&los=1&gf=1&ga=1&gd=1&pts=1&ng=0&form=0&width=500&height=242&font=Verdana&fs=12&lh=22&bg=FFFFFF&fc=333333&logo=1&tlink=1&scfs=22&scfc=333333&scb=1&sclg=1&teamls=80&ths=1&thb=1&thba=FFFFFF&thc=000000&bc=dddddd&hob=f5f5f5&hobc=ebe7e7&lc=333333&sh=1&hfb=1&hbc=1ac929&hfc=FFFFFF"></iframe><div style="text-align:center;"></div><a href="https://www.fctables.com/lithuania/a-lyga/" rel="nofollow">