PSG siūlo Madrido "Real" klubui įsigyti Neymarą

Ilgą laiką apie Neymarą savo gretose svajojęs Madrido "Real" klubas sulaukė Paryžiaus "Saint-Germain" raginamų pateikti pasiūlymą.

Neymaras, išreiškęs norą palikti Paryžiaus komandą, galutinai išvedė iš kantrybės Nasserą Al-Khelaifi, todėl šis taip pat nebenori brazilo savo klube.

Vieša paslaptis, kad Neymaras trokšta grįžti į "Barceloną". Katalonai būtų linkę pradėti derybas, tačiau PSG nenori turėti jokių reikalų su "Barcelona" vadovybe.

"Marca" teigia, kad PSG vadovas jau du kartus kreipėsi į Florentino Perezą sakydamas, kad gali pradėti derybas. Abu klubai palaiko itin gerus santykius, todėl Al-Khelaifi mieliau perleistų Neymarą "baltiesiems".

Visgi tas pats šaltinis nurodo, kad PSG prezidentas šią vasarą bus priverstas ieškoti kito pirkėjo, nes Madrido klubas šiuo metu negalvoja apie galimybes įsigyti žaidėją.

Zinedine'as Zidane'as yra patenkintas naujaisiais pirkiniais puolime, o ir apskritai nėra didelis Neymaro gerbėjas. "Baltieji" likusią pinigų dalį nori investuoti į saugų linijos sustiprinimą.

Įvertinimas: 13 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Eigardas Kūris 07-06 13:18
51 2
Niekam jis nereikalingas
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-06 15:40
17 4
Niekam nereikia atlieku
Cituoti
M-NUS
M-NUS (Real Madrid C.F.) 07-06 17:00
10 0
Thanks but no thanks
Cituoti
Averno 07-07 14:19
0 0
nemanau jog neymaras keltusi i real ipac kai pastaruoju metu tiek daug naujienu apie tai jog jis nori atgal i Barca zinoma nieks negalvojo jog ir i psg jis iseis visko buna bet manau jeigu psg nori tikrai ji parduoti tai realiausias variantas butu barca nes tiek ir Neymar nori grizti ir pati barca noretu ji matyti savo komandoje ir psg butu i nauda nes gal ir gautu maziau pinigu taciau galetu gauti dar ir zaideja coutinho arba dembele nors barcos atzvilgiu dembele ismainyti butu ganetinai kvaila jau geriau coutinho atiduoti
Cituoti
 Nelegalass10 07-06 14:31
9 54
Uz cristina 100 kartu geresnis nors ir pastoviai traumuotas... )
Cituoti