PSG rezga planą, kaip už dyką gauti D.De Gea

Paryžiaus "Saint Germain" klubas planuoja sustiprinti vartininko poziciją, tačiau nesiruošia išleisti milžiniškų pinigų.

Kaip rašo "Express", Prancūzijos čempionai ragina "Man Utd" klubo vartininką Davidą De Gea nepratęsti po kito sezono besibaigiančios sutarties su anglais.

Anot spaudos, prancūzai žada su vartų sargu pasirašyti preliminarų kontraktą ateinantį sausį ir taip pajėgų žaidėją po metų gauti už dyką.

PSG futbolininkui mokėtų 400 tūkst. svarų sterlingų savaitinę algą t.y. kokios ispanas negaus "Man Utd" klube.

Negana to, D.De Gea sulauktų ir milžiniškos piniginės premijos, nes Paryžiaus ekipa sutaupytų net 60 mln. svarų sterlingų, kuriuos mokėtų už vartininko perėjimą šią vasarą. Tuo pačiu "Ligue 1" klubas sumažintų tikimybę pažeisti UEFA Sąžiningo žaidimo taisykles.

D.De Gea "Man Utd" komandoje žaidžia nuo 2011 metų.

Įvertinimas: 6 7
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Payet8
 Payet8 (Bayern Munich FC) 05-19 12:26
15 0
Tai kiek Neymarui į savaitę moka? jei De Gea 400k ?
Cituoti
 manuntd (Manchester United FC, Anglija) 05-19 13:08
15 7
Nu ahujeline kebebai stumia Fyra vapse tuoj po city ateis PSg buhalterijos perziura ir tada pzdc eis i 3 lyga zaist kebebai ????
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 05-19 22:51
9 2
Ir kaip po tokių kliedesių nekalbėti apie baną? UEFA turėtų imt pavyzdį iš NBA su algų kepurėmis o čia dabar žaidimai. Ok 400k į savaitę oficialiai bet kur dar nemokamas gyvenimas mašina ir bala žino kas
Cituoti