PSG parodė pasitikėjimą T. Tucheliu: su vokiečiu pasirašyta nauja sutartis

2019-05-25 14:26:21 Ligue 1 Paris Saint-Germain FC

Dėl savo ateities ilgą laiką nerimavęs Thomas Tuchelis nebus atleistas iš Paryžiaus "Saint-Germain" trenerio pareigų. Užuot priėmusi drastišką sprendimą, PSG komanda nusprendė dar metams ilgiau pratęsti sutartį su vokiečiu.

PSG šį sezoną su T. Tucheliu priešakyje laimėjo vos vieną trofėjų – "Ligue 1" pirmenybes. Paryžiaus ekipa dramatiškai pasitraukė iš UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio ir netikėtai krito šalies ir lygos taurėje.

T. Tucheliui tai buvo debiutinis sezonas, kuris titulų atžvilgiu buvo itin prastas PSG klubui. Visgi PSG sieja su šiuo strategu ateitį ir jo kontraktą pratęsė iki 2021 metų.

T. Tuchelis šią vasarą turėtų gauti teisę pasireikšti žaidėjų perėjimų lange, nes visą šį sezoną skundėsi dėl sudėties komplektacijos problemų.

 

Įvertinimas: 1 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 05-25 15:43
15 3
Manau samdyk kiek nori trenerių, bet kai vyrauja toki pinigai, žaidėjai siekia labiau invidualių pasiekimų , negu komandinių , joks treneris nepadarys čempionų komandos. Komandai reik labai daug dar pasikeitimų , kad įsijungtų tas varikliukas . Manau pirmas žingsnis būtų atsisveikint su Neymaru ir pastatyt ten motyvuotą žaidėją kuriam nerūpi pinigai.
Cituoti