PSG fanų žinutė Neymarui: "Nešdinkis, kalės vaike"

Neymaro išsiskyrimas su Paryžiaus "Saint-Germain" yra tik likęs formalumas – tiek pats futbolininkas, tiek visa klubo bendruomenė daugiau nebenori bendradarbiauti.

Su "Barcelona" ir Madrido "Real" klubais siejamas brazilas nerungtyniauja su PSG, nes laukia patvirtinimo dėl išvykimo.

27-erių metų futbolininkas PSG komandos gerbėjus įsiutino ne tik dėl noro palikti klubą, bet ir dėl interviu, kuriame jis kaip geriausią savo karjeros momentą įvardijo garsųjį "Barcelona" išsigelbėjimą prieš PSG, kai katalonai eliminavo paryžiečius po pergalės rezultatu 6:1.

Pirmose "Ligue 1" sezono rungtynėse PSG ultrų tribūnoje buvo girdimi Neymarui adresuoti šūksniai: "Nešdinkis, kalės vaike".

Po rungtynių apie Neymaro ateitį kalbėjęs Thomas Tuchelis trumpai pridūrė: "Neturiu jokių naujienų. Jis yra čia su mumis ir dalyvauja treniruotėse. Jeigu jis išvyks, galbūt aš ir neužmigsiu, nes surasti tokio pajėgumo žaidėją nebus lengva."

Įvertinimas: 23 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Saugirdas Liepa 08-12 11:58
57 3
Bet tikrai šlykštus žaidėjas iš barcos išėjo apsikdamas fanams duše, psg tas pats
Cituoti
daydreamS
daydreamS 08-12 11:33
48 5
Teisingai, talentingas zaidejas, cia net nera kalbos, bet toks jau pasikeles vaikas, uzpisa mane jis Nors neturiu nieko bendro nei su PSG nei su Barca ir Real...
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 08-12 13:41
26 1
Ir teisingai sako chebra. Apskritai, keista, kad dar atsiranda klubu, kurie jo nori ir kol taip bus, tol zaidejai ir darys nesamones.
Cituoti
CaptainAmerica
CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 08-12 14:22
25 2
Galetu sita slykstyne dingti is europos zemyno visam laikui.
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-12 14:10
27 4
Galėjo pasilikt Barsoj , bet norėjo išeiti iš Messio šešėlio , o dabar tokios dramos vyksta ... Susigadino karjera jis... Žaidėjas tikrai buvo geras ir yra, bet kol turi vaikiška instikta ,tai niekas jo negerbs..
Cituoti