Progas švaistęs "Žalgiris" baigė pasirodymą Europos lygos atrankoje
  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
xD 07-19 20:58
0 0
Kaip ten dar tavo metalo grupė laikosi? Ir kada kirvį atveši???
Cituoti
senis 07-19 11:59
6 4
Patiko delfi komentaras: "Estu FLORA iskope I sekanti ETAPA suzaidusi isvykoje lygiosiomis su serbu Radnicki Nis komanda, tai paziurekit estu sudeti - VISA KOMANDA VIEN ESTAI ir tik VIENINTELIS LEGIONIERIUS suomis ten ! Va cia tai duoda jauni estukai, va cia tai perspektyvos ! Is visu pavardziu TIK 2 (veteranas Vassiljev ir kazkoks Sinyavskiy ) rusiskomis ir tai, kaip sakau jie Estijos pilieciai, ten VIENINTELIS legionierius yra o iskope I sekanti ETAPA o musu Zalgiriukas su VOS 3 lietuviais starte ir prifarsiruotas legionieriu situ vengru nesugebejo apdet ! Graudu jei nebutu juokinga, zinant koks anksciau buvo musu futbolo lygis o koks estu ..." Pilnai sutinku su zmogum. Nafik tiek nevykusiu legionieriu komandoje. Uztektu 2-3 normaliu saugu ir nors vieno, BET gero puolejo. Galetu tureti 2-3 savo megstamus jugus saugu grandyje ir viena puoleja, kuris atsidurus pries vartus, bet prasmugiuoti sugebetu, o ne kristu kai dabartiniai "puolejai" makaroninemis kojomis. Paimtu koki jauna rusa is FNL kaip Trakuose buvo Maksimovas arba Atlante Paniukovas. Tikrai atsirastu zmogus, norintis pasikelti statistika. Paskui dar galima butu ir parduoti uz normalius pinigus. Bent atsipirktu. Jei Zalgirio vadovybe nusistacius pries rusus tai bent koki greita jauna afrikieti nusipirktu.  Be ne... Prisiima niekam nereikalingu seniu ir nuolat susimauna. Ar jums nenusibodo? Gal laikas keisti vadovybe? Is metu i metus tas pats sudas!  Labiausiai nervina, kad net gyneju ir vartininko savo neturim. Jus *** rimtai? Lietuvoje neatsirastu keliu gyneju ir vartininko tinkancio A lygai? 
Cituoti
Neutralus 07-19 10:17
4 0
Na čia įdomi tema. FBK'ai archyvuose tikrai ne dėl Pietu4, nors pasimušdavo intensyviai. O Rytfaniai prie ko čia? Neteko girdėt kad su Vilniaus Ž fanais konfliktuotų, bet dabar, kai niurkinas su dzūkų tankais, manau galimas variantas. Tik sunkiai įsivaizduoju konfliktus, nebetie laikai kai buvo fbk, ekranas, dingo hools'ų paniatkės. Kašyje dar kažkas rimtesnio, bet fūlej visi savo kiaute
Cituoti
Savas 07-19 09:32
1 6
Žiūrėk kad nesibaigtu tankams kaip vienu metu fbk ultroms,kurie pamiršo su kuo nori karo,tada Pietų IV per trumpa laiką pastatė juos į vietą, tas pats ir su rytfaniais, kurie mąstė net baigti egzistavimą, tat turi džiaugtis kad kol kas nėra sudaryta žaliai baltų miestų sąjunga...tada tik archyve galėtum surasti kad buvo tokios ultrų grupės kai dzūkų tankai ir b tribūna
Cituoti
slide 07-19 09:23
1 1
deja,bet vaikai nieko negauna.Paklausk Grudzinsko.Papasakos.
Cituoti
1987 07-19 09:22
3 5
Pamiršai paminėti kad Marijampolės Sūduva yra irgi išlaikoma miesto Savivaldybės, tai klubas kuriam miestas panašiai kaip Kaunas Žalgiriui skiria visus pinigus.Pridėk nemokamai leidimą naudotis stadionu bei maniezu...Realiai Sūduvos biudžetas klubui didesnis nei Žalgirio,kuris gavo 850 000 iš Savivaldybės,o biudžetas trys milljonai.Bet kur stadionų bei maniežo nuomą,akaemija,vaikų ir jaunimo komandos,dubleriai,pagrindinė komanda...todėl jei skaičiuojate tai pasistenkite tai daryti teisingai.
Cituoti
Saltiena 07-19 08:56
3 3
Suduvai su burtais turetu lb sektis, pagal tendencijas, 3 etape lauktų HJK, player off siek tiek stipresnis, bet tikrai ne brandas, tad symet šansas suzaisti grupiu etape tiesiog idealus, dėl Žalgirio zaidimo neveda, geda del del komplektaciniu dalykų, kaip gali iskart atejes vartininkas eiliminuot Vitkauska? uz tokius cirkus reiketu pastatyt paminkla zalgirio motynai
Cituoti
KazlauskasDT 07-19 08:15
6 5
Žaidimas neblogas,užbaigimas tragiškas, rezultatas dėsningas, nors Honved forma buvo žemiau plintuso. Nustebino Kispest ultros, nemažai atvyko,perrėkė be problemų pietu iv pensininkus, kurie kokias 20 pirmų minučių dar turėjo balso,o paskui tik poterius kalbėjo. Bet liūdėti vilniečiams nėr ko, va pažiūrėkit kaip Hajduk iškrito..
Cituoti
Krokodilas 07-19 08:07
4 1
Tiek Suduva tiek Zalgiris demonstravo gera zaidima. Svarbiausia,kad komandos zaide futbola ir bande laimet.....jei LT rinktine taip sugebetu losti buciau laimingas
Cituoti
Bet 07-19 01:09
8 7
Siaip 1 - kurie siose skiltyse burba, jau galima sakyti yra gyvenimo nevykeliai. Eikit patys padarykit geriau. Zaliai balti pirmyn!
Cituoti
Lol 07-19 01:04
12 3
Del tu paramu tai juokinat. Kaune krepsinio klubui N kartu didesnias sumas is savivaldybes skiria, jau nekalbant apie arenos totalu subsidijavima eidziant nausoti ja nemokamai ir is jos gaunamas pajamas, nors ta arena buvo pastatyta uz visos Lietuvos mokesciu moketuju pinigus, tarp ju ir vilnieciu. Bet sventa karve juk nelieciama, o cia prikibo mat prie nepilno milijono, kurios puse atitenka Vilniaus vaikams.
Cituoti
Rope 07-19 00:58
9 2
Ai, tingiu čia toliau bergždžiai diskutuoti. Faktas, kad visais laikais, remiamas savivaldybės ar neremiamas Žalgiris buvo provincijos faunos iš Mažeikių, Šiaulių, Marijampolės, Kauno (ok, ne provincija) t.t. su šūdais maišomas. Neliko nei Karedos, nei Romaro, Inkaro ar FBK, apie kuriuos sukosi savu laiko toks hype kaip dabar su Sūduva yra. Visi šie klubai buvo vieno savininko, ir galų gale kai jam atsibosdavo ar *** pareidavo - išnyko. Žalgiris buvo ir bus, ir tikrai ne dėl savivaldybės paramos, kad ir kaip jums visiems taip nepatiktų Linkiu džiaugtis futbolu ir branginti tai ką dar turime Lietuvoje, Sūduvai taip pat didžiausios sėkmės, tikėkimės atkaklios kovos dėl a lygos aukso
Cituoti
Ttt 07-19 00:41
11 1
Po abieju macu smugiu i vartus statistika: zalgiris 42. ; Honved. 12. Belieka pripazinti, jog bendrame kontekste buvome ryskiai stipresni, taciau neisprovokuotu klaidu daryme ir elementariame progu realizavime atrodeme prasciau.
Cituoti
Liudna 2 07-19 00:34
4 3
Teko matyti ir Traku varzybas. Is esmes sitie vengrai nei kiek labiau neitikino nei fareru klubelis. Liudna matyti kaip pries tokius dominuojqm, taciau paversti dominavima ivarciais pritruksta elementaraus meistriskumo.
Cituoti
Liudna 07-19 00:30
6 2
Kelios mintys. Varžovas buvo silpnas, šioje sezono stadijoje A lygos vidutinioku lygio ( fizinis pasiruosimas tragiskas, techniskai labai blankus). Zalgiris abiejuos macuose dominavo, taciau tragiskas uzbaigimas parode dideli meistriskumo stygiu. Gyneju ‘kliurkos’ pirmame mace taip pat - meistriskumo stygius. Toki liepos menesio honved privalejo triuskinti, o kaip isejo matome.
Cituoti