Progas švaistęs "Real" leido "Barcai" įsitvirtinti lyderio pozicijoje

Madrido "Real" komanda 2019-uosius metus užbaigė ne pačia linksmiausia nata.

Paskutinėse Ispanijos "La Liga" pirmenybių 18-ojo turo rungtynėse "baltieji" namuose nesugebėjo įveikti Bilbao "Athletic" pasipriešinimo. Abi komandos lygoje demonstruoja bene geriausius rodiklius gynyboje.

Įvarčių taip ir nesužvejojęs "Real" trečią kartą iš eilės tenkinosi lygiosiomis. Tai leido "Barcelona" klubui tapti vienvaldžiu lygos lyderiu – katalonai prieš Madrido ekipą įgijo dviejų taškų persvarą.

"Real" jau pirmajame kėlinyje galėjo "uždaryti" rungtynes, tačiau net ir įveikus baskų gynybą paskutinis pagalbos ranką ištiesdavo vartininkas.

Madrido "Real" per 90 minučių net tris kartus sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Baskai turėjo keletą pavojingą progų iš kontratakų, tačiau patikimai vartus saugojo Thibaut Courtois.

Rezultatas:

"Real Madrid" 0 - 0 "Athletic Bilbao"

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 pushka (FC Barcelona, Leicester City FC) 12-23 01:42
12 2
Kiek Hazard imuse pries trauma? Gryzes jis Reale turi kurt progas, ka puikiai dare paskutines savo varzybose su PSG Musti turetu kiti Beda,kad kitu nera Jei Sierioga antras geriausias straikeris komandoj, vadinasi kazkas su komlektacija ne taip...
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 12-23 00:39
9 1
trys pastabos, 1) pas Bilbao geriausia gynyba visoje la lygoje, 2) vis vien progų buvo daugiau negu pakankamai, dvi štangos, dar porą išėjimų vienas prieš vieną 3) nors, kai ką sėkmei galima (tiksliau nesėkmei) nurašyti, ten jovičius išvis turbūt prakeiktas žaidėjas su eiline štanga, ebt na vis vien neturi realas pakankamai puolime critical finisherių kaip bepažiūrėsi, jeigu grįžęs Hazardas nepradės mušti, bus labai sunku.
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 12-23 08:06
4 0
kas tie mistiniai kiti, jei ne patyręs krašto puolėjas, paimtas už šimtą lemų ir anglijoje berods virš enkiolikos bankių vien čempionate sukalęs, gal modričius su krosu?
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 12-23 14:01
0 0
tai, kad jis be formos (bent jau mušimo formos buvo) ir daug neįmušė, tai dar nereiškia, kad jis ne tam pirktas ir įvarčių nemuš. O kas tie kiti? Benzema su Jovičiumi dubliuoja poziciją ir Benzemą daugiau mažiau padoriai dar muša (šitose rungtynėse nesisekė), tai tie kiti turi būti krašto puolėjai, ką n kartų sakiau, Rordygo su Viniciuos per jauni, kad bent kažkokį stabilumą rodytų, Bale trauma po traumas, tai va Hazardas ir lieka, aš jokių kitų nematau ir nematau, kodėl jis neturėtų pradėti mušti, gi neišvaistė talento, per vieną sočią vasarą.
Cituoti
Napalys
Napalys (Real Madrid C.F., Vokietija) 12-23 11:58
0 1
Aš tai nepanikuoju dėl Realo, nereikia jokio straikerio. Viskas gerai. Rodomas žaidimas ir nusiteikimas - tikrai puikus. Reikia turėti omeny, kad vakar žaidė pusė komandos, kurie bus ateities Realas. Bet šiandien jiems dar reikia susižaisti ir padirbėti prie individualaus meistriškumo. Vakar, su Fortūnos pagalba, nugalėjo gynyba
Cituoti