Priešpaskutinis "La Ligos" turas: "Barca" antra © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį buvo sužaistos Ispanijos čempionato ("La Liga") 37-o turo rungtynės. Penktadienį vyko Ispanijos čempionės "Valencia" prašymu atkeltos rungtynės, kurias prieš ne stipriausios sudėties "Valencią" laimėjo namie žaidę "Villareal", kovojantys dėl vietos kitų metų UEFA taurėje. Tai buvo jau trečias šių ekipų susitikimas per mėnesį ir pirmoji "Villareal" pergalė.

Šeštadienį vykusiose rungtynėse jau senokai vietą kitų metų Čempionų lygoje užsitikrinęs "Deportivo" nepasigailėjo dėl išlikimo lygoje kovojančios "Celta" ekipos. Visi tris įvarčiai buvo įmušti jau per pirmąjį rungtynių pusvalandį. Kitose šeštadienio rungtynės "Betis" iškovojo nieko jiems nelemenčią pergalę prieš prasčiausią formą lygoje demonstruojantį "Valladolid".

Po šio turo paaiškėjo, kad kova dėl paskutinės vietos kitų metų UEFA taurėje nusikels į paskutinį turą. "Athletic", šiame ture 1-2 svečiuose nugalėję "Osasuna" vienuolikę, jau užsitikrino vietą kitų metų UEFA taurėje, tuo tarpu dėl šeštosios vietos, kuriai atitenka likęs kelialapis, kovos net keturios ekipos. Geriausias pozicijas kol kas turi "Villareal", užimantis 6-ąją vietą, tačiau teorinių vilčių pakilti į šeštąją vietą turi "Sevilla", "Malaga" ir "Atletico". Pastarasis klubas šiame ture labai pasiblogino savo pozicijas - didžiausio ekipos akcininko mirties sukrėsti futbolininkai, prieš turą buvę šeštoje vietoje, pralaimėję "Athletic" vienuolikei, nusirito net į aštuntą vietą.

Labai nusiminę aikštę paliko dėl išlikimo lygoje kovojantys "Espanyol", kurie neatsilaikė prieš galingai žaidžiančią "Mallorcą" - nors pirmąjį kėlinį barseloniečiai baigė pirmaudami 0-2, antrajame "Mallorca" įmušė net keturis įvarčius ir paliko aikštę pergalingai.

Kitame ture vyks labai arši kova dėl išlikimo lygoje. Po šio turo grėsmė iškristi gresia tik trims klubams, iš kurių tik vienas kitamet žais "La Ligoje". Geriausias pozicijas turi 17-oje vietoje esantys "Espanyol" futbolininkai, tačiau vilčių vis dar nepraranda "Celta" ir "Valladolid".

Principinėje kovoje dėl antros vietos kovojantys "Barcelona" futbolininkai šiandien 1-0 nugalėjo "Racing" vienuolikę, ir taip išsiveržė į priekį neakivaizdinėje kovoje su "Real". Murcijoje užfiksuota turo sensacija - vietos ekipa, jau sezono viduryje iškritusi iš lygos, 2-1 nugalėjo Madrido "Realą", kuris po šio pralaimėjimo užleido antrąją vietą savo aršiausiam priešininkui - "Barcelona" ekipai. Du Luiso Garcios įvarčiai pirmajame kėlinyje buvo tarsi pastarųjų kelių mėnesių "Real" žaidimo simbolis. Verta paminėti, jog ši "Murcia" pergalė buvo 200-oji ekipos trenerio Johno Toshacko, kuris anksčiau treniravo ir "Real", pergalė Ispanijos čempionate.

Penktadienis

%c00086 2 - 1 %c00004
13' [1 - 0] %p00748
26' [2 - 0] %p00747
35' [2 - 1] %p00076

Šeštadienis

%c00089 3 - 0 %c00020
12' [1 - 0] %p01212 į savus vartus
23' [2 - 0] %p00905
25' [3 - 0] %p00902

%c00097 1 - 0 %c00077
75' [1 - 0] %p01459

Sekmadienis

%c00095 1 - 4 %c00107
38' [0 - 1] %p01545
50' [0 - 2] %p01507 iš 11 metrų
52' [0 - 3] %p01509
68' [1 - 3] %p01069
89' [1 - 4] %p01546

%c00021 4 - 2 %c00102
6' [0 - 1] %p01341 iš 11 metrų
26' [0 - 2] Raul Tamudo Montero
64' [1 - 2] %p00828
73' [2 - 2] %p00826
89' [3 - 2] Guillermo Pereyra
90' [4 - 2] %p00832

%c00018 1 - 2 %c00039
46' [0 - 1] %p00537
61' [0 - 2] %p00541
87' [1 - 2] %p00660

%c00091 1 - 1 %c00106
63' [0 - 1] %p01500
71' [1 - 1] %p01028

%c00017 1 - 2 %c00108
64' [1 - 0] %p01137
90' [1 - 1] Toledo
93' [1 - 2] Toledo

%c00006 1 - 0 %c00005
16' [1 - 0] %p00210 iš 11 metrų

%c00087 - %c00003
3' [1 - 0] %p00809
33' [2 - 0] Luis Garcia iš 11 metrų
90' [2 - 1] %p00202