"Premier" lygoje - minimalios favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Šiandien Anglijos "Premier" lygoje sužaisti pirmieji aštuoni antrojo turo susitikimai. Juose minimalias pergales iškovojo abu pagrindiniai favoritai - "Man Utd" ir "Liverpool".

Naujųjų savininkų stebimo "Man Utd" klubo pergalę prieš "Aston Villa" lėmė trečiasis Ruudo van Nistelrojaus įvartis šį sezoną, kurį olandas pelnė po Cristiano Ronaldo perdavimo iš krašto. Nepaisant kuklaus rezultato Mančesterio ekipa nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir iškovojo visiškai pelnytą pergalę.

Sunkiau sekėsi "Liverpool" klubui. Xabis Alonso 24 minutę puikiu baudos smūgiu išvedė Europos čempionus į priekį, bet lygos debiutantas "Sunderland", net ir baigęs rungtynes dešimtyje, turėjo progų išlyginti rezultatą.

Šiose rungtynėse nedidelę traumą patyrė "Liverpool" kapitonas Stevenas Gerrardas. 25 metų anglas pajuto skausmą blauzdoje ir veikiausiai nerungtyniaus UEFA Čempionų lygos atrankos mače su Sofijos "CSKA". Vis dar neaišku, ar vienas geriausių planetos saugų galės padėti savo ekipai Monake vyksiančiame Europos supertaurės mače, kuriame anglų varžovu bus UEFA taurės laimėtojas Maskvos "CSKA".

Čempionato lyderiu tapo "Tottenham" klubas, dviejų įvarčių antrojame kėlinyje dėka nugalėjęs "Middlesbrough" ir pagal įvarčių santykį aplenkęs taškų taip pat nepraradusį "Man Utd" bei "Charlton" komandą, kuri minimalia persvara namuose palaužė "Wigan" pasipriešinimą.

Kitame mače pirmąjį tašką iškovojo "Newcastle", namie sužaidusi be įvarčių su "West Ham" vienuolike. Tuo tarpu "West Brom" kiek netikėtai savo aikštėje 2-1 palaužė "Porstmouth" ekipą, "Blackburn" namuose tokiu pat rezultatu laimėjo prieš "Fulham", "Man City" išvykoje įveikė "Birmingham" komandą.

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00040" 1 - 0 "%c00049"
66' [1 - 0] Ruud van Nistelrooy

"%c00056" 2 - 1 "%c00044"
15' [1 - 0] Morten Gamst Pedersen
49' [1 - 1] Brian McBride
71' [2 - 1] Tugay Kerimoglu

"%c00043" 1 - 0 "%c00261"
42' [1 - 0] Darren Bent

"%c00045" 1 - 0 "%c00260"
24' [1 - 0] Xabi Alonso

74' iš aikštės pašalintas Andy Welsh ("Sunderland")

"%c00046" 0 - 0 "%c00248"

"%c00052" 2 - 0 "%c00053"
49' [1 - 0] Jermain Defoe
75' [2 - 0] Ahmed Hossam Mido

"%c00194" 2 - 1 "%c00057"
2' [1 - 0] Geoff Horsfield
59' [2 - 0] Geoff Horsfield
63' [2 - 1] Laurent Robert

"%c00048" 1 - 2 "%c00054"
7' [1 - 0] Nicky Butt
20' [1 - 1] Joey Barton
47' [1 - 2] Andy Cole