Portugalijos taurę iškovojo Setubalio "Vitoria" © Eurofootball.lt
Vakar įvyko Portugalijos taurės finalas, kuriame susitiko Lisabonos "Benfica" ir Setubalio "Vitoria". Setubalio miesto futbolininkai sugebėjo atsitiesti po anksti praleisto įvarčio ir iškovojo sensacingą pergalę rezultatu 1-2.

Jau 4-ąją mačo minutę "SuperLiga" čempionai įsiveržė į priekį, po to kai Geovannį baudos aikštelėje nugriovė "Vitoria" vartininkas Moretto. Nors vartų sargas atspėjo kamuolio skriejimo kryptį, Simao Sabrosos vienuolikos metrų baudinio atlaikyti jam nepavyko. "Benfica" po įvarčio atsitraukė į gynybą, tačiau 25-ąją minutę gynėjas Rocha pasiuntė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus, 1-1.

"Benfica" antrajame kėlinyje dominavo, bet praleido kontrataką, kurios metu kamerūnietis Albertas Meyongas nuginklavo Moreirą. Portugalijos čempionai dar bandė gelbėti rungtynes, bet rezultatas liko nepakitęs iki rungtynių pabaigos.

Taigi, trečiąjį kartą per savo klubo gyvavimo istoriją Portugalijos taurę laimėjo vos dešimtąją vietą lygoje šį sezoną užėmę "Vitoria" futbolininkai.