"Porto" ir "Celtic" baigė pasirodymą ČL atrankoje, "Ajax" turėjo problemų su graikais

Antradienį buvo žaidžiami atsakomieji UEFA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo susitikimai.

Praėjusį sezoną iki turnyro pusfinalio nužygiavusi Amsterdamo "Ajax" komanda namuose turėjo problemų su svečiais š Graikijos. Lygiąsias pirmoje dvikovoje pasiekusi Atėnų PAOK komanda išvykoje nusileido rezultatu 2:3.

Graikai pirmieji įmušė įvartį, tačiau "Ajax", šiose rungtynėse sulaukęs net trijų 11 metrų baudinių, atsakė trimis. Pačioje susitikimo pabaigoje PAOK sušvelnino atsilikimą, tačiau rezultatui išlyginti laiko jau nepakako.

Be Čempionų lygos šį sezoną liko "Porto" komanda, kuri itin netikėtai namuose rezultatu 2:3 nusileido "Krasnodar" komandai. Varžovai iš Rusijos pirmajame kėlinyje įmušė net tris įvarčius ir turėjo pranašumą 3:0.

"Porto", Rusijoje laimėjęs rezultatu 1:0, antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius, tačiau jų nepakako – rusai žengė į paskutinįjį atrankos etapą dėl išvykos įvarčio taisyklės.

Iš atrankos taip pat pasitraukė Glazgo "Celtic", namuose po dramatiškos kovos nusileidęs "Cluj" ekipai – 3:4.

Į kitą etapą kelią prasiskynė APOEL, "Rosenborg", "Club Brugge", Zagrebo "Dinamo", Linco LASK, Pirėjo "Olympiacos" ir "Crvena zvezda".

"Ajax" 3 - 2 PAEK (bendras rezultatas: 5-4)

"Porto" 2 - 3 "Krasnodar" (3-3)

"Celtic" 3 - 4 "Cluj" (4-5)

"Olympiacos" 2 - 0 "Basaksehir" (3-0)

LASK 3 - 1 "Basel" (5-2)

"Ferencvaros" 0 - 4 "Zagreb" (1-5)

"Kobenhavn" 1 - 1 "Crvena zvezda" (2-2)
(11 m. baudinių serija: 6-7)