Po pralaimėjimo Romoje – M. Sarri ir L. Bonucci priekaištai dėl teisėjavimo

Turino "Juventus" komanda šeštadienį vakare patyrė pirmąją nesėkmę šiame Italijos "Serie A" pirmenybių sezone.

Šansu grįžti į lyderio poziciją nepasinaudojusi "Juventus" komanda rezultatu 1:3 krito prieš Romos "Lazio". Esminis rungtynių momentas įvyko 69-ąją minutę, kai Juanas Cuadrado po VAR peržiūros užsidirbo raudoną kortelę.

J. Cuadrado prasižengė prieš "Lazio" žaidėją, kuris, prasiveržęs pro kolumbietį, būtų likęs vienas prieš vartininką. Su teisėjo sprendimu nebuvo linkę sutikti "Juventus" atstovai – Maurizio Sarri ir Leonardo Bonucci.

"Mes nevykdėme savo užduočių, žaidėjai buvo ne savo pozicijose", – J. Cuadrado incidentą savo komandos atžvilgiu aiškino M. Sarri. – Praradome koncentraciją ir už tai skaudžiai sumokėjome".

"Prieš rungtynes turėjome aiškų planą tam tikrose pozicijose, tačiau jo nevykdėme.

Be to, nemanau, kad tai buvo šimtaprocentinė galimybė įmušti įvartį, nes kamuolys buvo krašte. Galvojau, kad geltona kortelė būtų teisingas sprendimas. Visgi tai nekeičia pagrindinio fakto – praradome kontrolę ir savo išsidėstymą aikštėje", – tęsė strategas.

Panašiai kalbėjo ir L. Bonucci: "Dar neturėjome pokalbio apie tai (teisėjo pasirodymą – red.), pirmiausia turime nusiraminti, bet akivaizdu, kai kurie sprendimai buvo prieš mus.

Pirmajame kėlinyje žaidėme puikiai – dominavome su kamuoliu ir neleidome "Lazio" susikurti realių progų. Antrajame kėlinyje nustojome atakuoti ir kai kurie teisėjo sprendimai paveikė galutinį rezultatą."

"Juventus" po pralaimėjimo nuo lyderio Milano "Inter" padidino atsilikimą iki dviejų taškų.

Rungtynių apžvalga:

Įvertinimas: 0 1

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 BVBarsukas (F.C. Internazionale Milano, BV Borussia Dortmund 09) 12-08 13:02
24 2
Cuadradui raudona kortelė buvo visiškai teisingas sprendimas, puiki proga pelnyti įvarčiui ir buvo žaidžiama tiesiai į žaidėją. Nebandyk nusimazinti, pripažinkit, kad pralaimėjot, o ne visokius briedus ant teisėjų stumkit, ***
Cituoti