Po pralaimėjimo Madride – "Liverpool" atstovų žinutė "Atletico" klubui

Anglijos "Premier" lygoje šį sezoną beveik neklystantis "Liverpool" klubas UEFA Čempionų lygoje patyrė jau antrąjį pralaimėjimą. Ne itin sėkmingai "raudonųjų" ekipai prasidėjo kelionė link ketvirtfinalio.

Antradienį vakare Madrido "Atletico" 1:0 laimėjo pirmąjį aštuntfinalio mačą. Šeimininkai pasiekė greitą įvartį ir užsidarė gynyboje, kas iškart sukėlė problemų varžovams iš Anglijos – jie neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.

"Atletico" gerbėjai savo futbolininkus drąsino nuo pat atvykimo į stadioną iki paskutiniojo teisėjo švilpuko. "Wanda Metropolitano" stadione buvo jaučiama puiki atmosfera ir gera nuotaika, tačiau "Liverpool" klubo atstovai po rungtynių pareiškė, kad varžovai dar neskubėtų švęsti.

"Atletico" sirgaliai, kurie gausite bilietus į atsakomąsias rungtynes – būkite pasveikinti atvykę į "Anfiled", – tokią žinutę po rungtynių varžovams pasiuntė Jurgenas Kloppas.

"Emocijos šiandien ėmė viršų. Dažnai kalbame apie tai, koks yra energingas "Anfield" stadionas, o šiandien galėjome pamatyti, kokį efektą varžovams duoda namų sienos.

Mūsų dar laukia antroji rungtynių dalis, kuri bus žaidžiama mūsų stadione ir varžovai tai puikiai pajaus. Neturiu jokių problemų dėl rezultato. Mačiau daug laimingų veidų "Atletico" gretose, bet niekas dar nesibaigė", – tvirtino J. Kloppas.

Panašios nuomonės laikėsi Andrew Robertsonas, kuris taip pat paminėjo "Anfield" stadionio "efektą".

"Žaidėme solidžias rungtynes, bet tuo pačiu suprantame, kad galėjome pasirodyti geriau. Turime atsakomąsias rungtynes, jog viską grąžintume į savo vietas.

Jie ("Atletico") šventė tarsi jau būtų laimėję aštuntfinalio seriją. Jų laukia vizitas "Anfield" stadione, o mes žinome, jog sirgaliai bus su mumis."

Įvertinimas: 21 4

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 02-19 12:14
42 8
Visas tas Anfield "baisumas" kartais apsiriboja 5 pirmomis minutemis.. aisku tokioje turnyro stadijoje Liverpoolio fanai uzkurs pirti, bet kiek su kreiva sypsena ziurisi anglu klubo atstovu bauginimai del sirgaliu palaikymo..
Cituoti
 Gerard 02-19 16:00
12 0
Žiūriu minusų nemažai renka mano komentarai. Tikiuosi čia ne ligonio Vaidoshiaus pakalikai, o realūs MC ir Barsos fanai užsigavo. Atsiprašau šių tikrai puikių komandų fanų. Komentarai buvo nutaikyti konkrečiam atmatai, ir neturi jokio negatyvo šių komandų atžvilgiu. Nesiparinkit dėl vieno šliužo.
Cituoti
Hash (Liverpool FC) 02-19 13:30
15 4
oi kaliosiai. tik dalinai su tavim galima sutikti kad liverpuliui yra sunkiau losti pries komandos kurios autobusa lektuva ir dar karieta pastato vartuose. taip jiems tada sunkiau nes vienintelis arklio dydzio puolejas yra origi ir tas galva retokai musa. smugiu i vartus mazai todel kad nespardo belenkokiu na ura, o laukia tikru progu. o atletiko tai toks jausmas kad visi i ta kluba pateke kankiniais tampa. stipresnis vejas papute koja skauda, Varzovas pro sali prabego galva pradeda skaudet.pavadinimas komandos turetu buti te Atletico o koks Madrido rendimiento (madrido spektaklis isvertus)
Cituoti
 Gerard 02-19 12:50
24 14
Kažkada Vaidoshius bandė prisimesti, nėra nusistatęs prieš Liverpool, o Jurgeną net vertina kaip trenerį. Ir štai yla iš maišo išlindo. Jis tiesiog paranojiškai nekenčia visų kas sugeba paduxinti Guardiolą ar Messi. Tik aklas ir Vaidoshius galėjo nematyti Atletiko vaidybos ir visų abejotinų momentų traktavimo į vieną pusę. Asile tu nelaimingas, ką rašytum, jei Liverpool, o ne Atletiko baudos aikštelės kampe su ranka būtų numuštas kamuolys nuo puolėjo kojos. 100% pendelį šauktum, mazgote tu. Labai nemėgsti narų, bet kaip tyčia dabar neužkliuvo. Ir kokio debilizmo lygį reikia pasiekti, kad įtikėti mistiniais FA bahūrais, kurie matomai nusprendė Liverpool ir ant rekordų nunešti. Manau FA bahūrai marozą, Vaidoshių aplanko kasnakt šlapiuose sapnuose.
Cituoti
 Gerard 02-19 12:41
14 6
Vaidoshius savo stiliumi, Liverpool EPL ims bahūrų dėka (keista, kaip pernai bahūrai neištraukė), o europoje jie nieko negali. Na du CL finalai iš eilės ir CL taurė nesiskaito. Sakyčiau reiktų atimti pernykštį trofėjų, nes, pamanykit, vakar buvo sutriuškinti. Hahaha
Cituoti