Po lygiųjų su "Arsenal" F. Lampardas ir vėl buvo nepatenkintas progų realizacija

Londono "Chelsea" antradienį nepasinaudojo proga dar labiau įsitvirtinti pirmajame "Premier" lygos ketverte, kai namuose tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su daugiau nei pusę rungtynių mažumoje žaidusiais "Arsenal" futbolininkais.

Po rungtynių "aristokratų" strategas Frankas Lampardas neslėpė apmaudo bei teigė, kad jo komanda galėjo kur kas anksčiau įtvirtinti savo pergalę.

"Žinant situaciją, kuri buvo rungtynėse, esu nusivylęs šiuo rezultatu. Rungtynių pradžioje mes visiškai nusipelnėme pirmojo įvarčio.

Vėliau mums kiek sunkiau sekėsi prisitaikyti prie pasikeitusio varžovų žaidimo, tačiau antrajame kėlinyje mes sukūrėme tikrai daug progų, tačiau mus ir vėl kamavo ta pati sena problema - progų realizacija", - bendraudamas su "BT Sport" dėstė F. Lampardas.

"Galėjome įmušti tris ar net keturis įvarčius. Atlikome daug smūgių, perdavimų į baudos aikštelę, kurėme pavojingus epizodus. Turime geriau išnaudoti susikurtas progas", - BBC laidoje sakė "Chelsea" startegas.

Įvertinimas: 4 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ChelseaFan77 (Chelsea FC) 01-22 17:28
5 0
Kodel nekalba apie ginyba klausimas...nes ten plysiai baisus.Christensenas siuo metu vientelis atrodo moka gintis..kiek kartu buvo vartai sausi islaikyti si sezona turbut ant vienos rankos pirstu butu galima suskaiciuot...reikia puolejo ir centro gynejo mano manymu nes kazkaip reikia islaikyt TOP 4 si sezona.Bet kokiu atveju sezonas kol kas geresnis nei tikejaus.
Cituoti
 Blue blood 01-22 15:49
2 0
Grazu ,bet efektyvumo trukumas labai didelis
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 01-22 15:59
4 7
Tol, kol vaiku nesusodins ant suolo, tol taip ir bus.. kinkos dar jiems dreba.. bet uz 2-3m tai nelabai suvokiu, kad gales CHELSEA sustabdyt.. plius Varpoolis su savo atliekom bus iseje i athodus
Cituoti