Po "hat-tricko" prieš Lietuvą – komandos draugų ir trenerio pagyros C. Ronaldo

2019-11-15 11:22:15 Cristiano Ronaldo Portugalija Lietuva

Vienas geriausių planetos futbolininkų Cristiano Ronaldo vėl nuliūdino Lietuvos rinktinę.

34-erių metų puolėjas Lietuvos rinktinei paskutinėse Europos čempionato atrankos rungtynėse įmušė tris įvarčius, o Portugalija triumfavo triuškinančia persvara 6:0.

C. Ronaldo paskutiniu metu stigo Turino "Juventus" klube, tačiau po "hat-tricko" į Lietuvos rinktinės vartus vėl sulaukė didžiulių pagyrų tiek iš komandos draugų, tiek iš vyriausiojo trenerio.

"Jis yra geriausias pasaulyje", – pareiškė gynėjas Mario Rui. – Jis niekada nepavargsta laimėti, visada nori daugiau ir tas "alkanumas" jį stumia į priekį".

"Esame be galo laimingi turėdami jį savo komandoje. Tikiuosi, kad ir toliau galėsime mėgautis jo žaidimu", – pridūrė "Napoli" atstovas.

Savo rinktinės kapitono įvarčiais pasidžiaugė ir kitas komandos draugas – Bruno Fernandesas: "Turime žaidėją, kuris visada yra motyvuotas ir norintis pasirodyti kuo įmanoma geriau. Jis įmušė tris įvarčius, tačiau tai yra visiškai normalus dalykas."

Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs F. Santosas taip pat neliko nustebintas tokiu C. Ronaldo pasirodymu.

"Dauguma žmonių manęs klausinėjo apie Cristiano. Viskas, ką aš pasakiau, tai, kad jis jaučiasi gerai ir yra pasiruošęs žaisti.

Manęs visiškai nestebina toks jo pasirodymas. Ronaldo nustebinti manęs daugiau nebegali, todėl šis "hat-trickas" buvo visiškai normalus dalykas", – sakė F. Santosas.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 11-15 13:25
25 8
Savaime suprantama kodėl jo komandos draugų bei trenerio nestebina "toks ronaldo" pasirodymas. Patys suvokia prieš kokio lygio komandą teko žaisti
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 11-15 15:03
9 4
O ką daryt? Nežaist jam reikėjo?
Cituoti
Edvinas1 11-15 15:09
12 10
nu koks saunuolis pries kaimo lygio komanda imuse. O klube ant suoliuko sedi ir reikia vaidint kad turi "trauma" nors yra prastas
Cituoti
 Arse4everrr 11-15 22:03
0 1
Sveiki, atsisiuskite Monese programele, registruodamiesi iveskite pakvietimo koda EDGAR453 , uzsisakykite nemokama kortele ir gaukite 15 Euru dykai atlike pirma atsiskaityma su sia kortele ( pinigai ikris per 48 val.) .
Cituoti