Po dar vienos nesėkmės – šūsnis Solskjaero ir "Man Utd" antirekordų

"Manchester United" komandai trečiadienį vakare buvo suduotas dar vienas smūgis – "Old Trafford" stadione šeimininkus netikėtai nubaudė "Burnley" komanda.

"Raudonieji velniai", patyrę du pralaimėjimus iš eilės, vis dar lieka penktoje pozicijoje, tačiau juos nuo 14-os pozicijos skiria viso labo 4 taškai.

"Man Utd" ekipa šį sezoną per 24 rungtynes "Premier" lygoje iškovojo vos 34 taškus ir, nepaisant dar ganėtinai geros pozicijos turnyrinėje lentelėje, demonstruoja blogiausią statistiką per 30 metų.

Tiek mažai taškų Mančesterio ekipa nebuvo surinkusi nuo 1990 metų.

Lyg to būtų negana, pralaimėjimas prieš "Burnley" buvo pirmas, kurį "Man Utd" patyrė savo žiūrovų akivaizdoje nuo 1962 metų.

Ole Gunnarui Solskjaerui, tapus nuolatiniu komandos treneriu, gyvenimas taip pat nėra lengvas.

Nuo to laiko, kai su norvegu buvo pasirašyta ilgalaikė sutartis (kovo mėnesį– red.), "Man Utd" Anglijos pirmenybėse daugiau rungtynių pralaimėjo (12) nei iškovojo pergalių (11).

Įvertinimas: 15 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 01-23 14:28
15 0
Toks jausmas, jog mu vadovybė tebeyvena kažkur 2009 metuose. Nuo to laiko daug kas pasikeitė, kalbant apie strategiją įsigijant naujus žaidėjus. Vis kalbama apie pokyčius, bet jų būna minimaliai, o nauji žaidėjai nepateisina lūkesčių. Atrodo klubas nuolat būna tarp pelningiausių ir vertingiausių pasaulyje, o kalbama, kad komanda šiuo metu auginama. Aš suprantu, kai taip sako Ajax, Porto, BVB ar koks Leicester bet kai taip sako Mu man nesuprantama.
Cituoti
 MU fanas1 01-23 12:35
14 1
Tu antirekordu puikus atspindys pustustis stadionas..
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 01-23 15:21
5 2
buvo pepa iskirtes sitas juk
Cituoti