Po "Brexit" L.Messi ir C.Ronaldo negalės įvažiuoti į Didžiąją Britaniją

Jau po metų ar dviejų pasaulinio garso futbolininkai Lionelis Messi ir Cristiano Ronaldo greičiausiai negalės atvykti į Didžiąją Britaniją.

Kaip praneša "Daily Mail", "Auksinio kamuolio" laureatams iškilo rimta grėsmė būtų neįleistiems į potencialiai galimą rungtynių šalį dėl "Brexit" proceso.

Jei Didžioji Britanija pasitrauks iš Europos Sąjungos, tuomet bus reikalingos vizos atvykti į devintąją pagal dydį salą pasaulyje, o šis dokumentas nebus išduodamas praeityje nusikaltusiems asmenims.

Tiek C.Ronaldo, tiek L.Messi yra teisti dėl mokesčių nemokėjimo Ispanijoje.

Tiesa, anot spaudos, teoriškai yra tikimybė, jog žvaigždėms bus padarytos išimtys.

Įvertinimas: 2 23
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 10-09 09:34
30 3
Čia kaip su pašaukimu į kariuomenę? Visiems reiks, visi privalės, visi vienodi, nieko dėl pavardės neatleisime? Visi pašaukti krepšininkai, Berankis ir kitos žinomos pavardės kažkodėl pašaukti netarnavo.. Pinigai ir vardo garsumas nuliame tokius dalykus. Tikimybė kad šie du nepatektų į šalį po Brexit yra lygi 0. Vien ekonominiu atžvilgiu tai būtų nenaudinga šaliai. Žodžiu - be šansų. Straipsnis klickams rinkti.
Cituoti
tanas 10-09 14:51
2 0
aj, čia eilinis spaudimas britams dėl brexito siunčiant tokias "žinutes". Pilna GB turtuolių su teistumais iš įvairių ne ES šalių.
Cituoti
Pushy
Pushy (A.C. Milan, Italija) 10-09 02:42
2 15
Spalio 31 diena Uk iseis is Europos sajungos,klausimas su sutartim ar be jos.
Cituoti